Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Renāta Ļitvinova. Radošais vakars / Рената Литвинова. Творческий вечер

Pk 22.09.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
Renāta Ļitvinova. Radošais vakars.

22. septembrī festivāla “Baltijas pērle” ietvaros notiks radoša tikšanās ar Renātu Ļitvinovu.

Radošās tikšanās ietvaros Renāta Ļitvinova iepazīstinās skatītājus ar izcilajam dzejniekam Josifam Brodskim veltītās filmas "Josifa sapņi" pilno versiju, kā arī ar saviem jaunākajiem īsmetrāžas režijas darbiem.

“Visos cilvēkos ir skapītis ar smalkām kristāla glāzēm, kas piepildītas ar mūsu ilūzijām… Skapītis atveras, un glāze sasitas. Dažas ilūzijas sairst pakāpeniski, no tikšanās uz tikšanos. Kā trauslie eglīšu rotājumi. Katru gadu, cits pēc cita… Mītiem nav jāsabrūk, un tomēr…” saka Renāta Ļitvinova.

Renāta Ļitvinova ir talantīga aktrise, scenāriste un režisore, kas radījusi tik unikālus kino projektus, kā “Ritas pēdējā pasaka”, “Dieviete: kā es iemīlēju”, “Zaļais teātris Zemfirā” un daudzus citus.

Bez šaubām, Renāta Ļitvinova ir mūsu laikmeta kulta figūra. Viņu apvij īpaša elegances un noslēpumainības aura, viņa allaž parādās efektīgi, liekot visiem apturēt elpu, tvert ikkatru viņas vārdu, katru žestu. Viņai izdodas uztvert lietu un notikumu būtību, precīzi izjust savu varoņu raksturus.

Pieskarties šīs neparastās mākslinieces pasaulei, atcerēties viņas kino darbus, novērtēt viņas atveidoto tēlu spilgtumu un ieklausīties pārdomās par dzīvi, radošo darbu un mīlestību, būs iespējams Renātas Ļitvinovas radošajā vakarā, kas notiks 2017. gada 22. septembrī Rīgas Kongresu namā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Renāta Ļitvinova. Radošais vakars / Рената Литвинова. Творческий вечер Pk 22.09.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams
Noticis
Der zināt

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators