Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU / ПЕТЕРБУРГ. ТОЛЬКО О ЛЮБВИ

Pk 23.09.2016 17:00
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU

Krievija, 2016, 111 min
Režisori: Renāta Ļitvinova, Avdotja Smirnova, Anna Parmasa, Natālija Kudrjašova, Aksiņja Goga, Natālija Nazarova, Oksana Bičkova
Lomās: Poļina Kutepova, Anna Mihalkova, Mihails Bojarskis, Renāta Ļitvinova, Jana Sekste, Sofja Ernsta, Uļjana Dobrovskaja, Genādijs Smirnovs, Vasīlijs Gorčakovs, Maksims Vitorgans, Frols Burimskis u.c.

“Es eju cauri mūžīgajai pilsētai,
kur nami skandina, lai upe turas,
šalc lapotnes un milzum lielā korī
es saku tev: tā visa dzīve!”
Josifs Brodskis


Atzīšanās mīlestībā vienai no skaistākajām pilsētām pasaulē – Sanktpēterburgai. Septiņas aizkustinošas, talantīgas, patiesas un cita no citas atšķirīgas kino noveles stāsta par Ziemeļu Venēciju, un tās visas caurstrāvo īpašā, tikai Pēterburgai raksturīgā noskaņa.

Izsmalcinātā sieviešu rokrakstā tapušais kino almanahs ar ielūkošanos personīgajās attiecībās, iemīlēšanos, pagātni un tagadni, šaubām un ticību, romantiku un nejaušībām, neizskaidrojamiem notikumiem un cerībām vēsta, ka brīnumi sastopami ik uz soļa.

Ikvienā kadrā var saklausīt, kā sitas tās varoņu sirdis: maigi, spēcīgi un kaislīgi. Vai arī dzirdams, kā dzidrajā rudens gaisā, kas ar sudrabainu dūmaku pārklāj mūžīgās pilsētas tiltus un kanālus, skan skaudra vientulība.Vai arī pienbaltās bezzvaigzņu naktis maigi apskauj dusošos namus, kas spoguļojas Ņevas tumšajos ūdeņos, bet krastmalu ietvarā stāv bezkaislīgie sargi – sfinksas.

Un tas viss ar mīlestību, kas apvieno un satuvina, palīdz pārvarēt nošķirtību, bet tajā pašā laikā ļauj mums palikt tādiem, kādi esam. No Pēterburgas ar mīlestību.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU / ПЕТЕРБУРГ. ТОЛЬКО О ЛЮБВИ Pk 23.09.2016 17:00 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Noticis
Der zināt

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h50min

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
Blaumaņa iela 26 - 18 Rīga 1011 Rīga