Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PAR MĪLESTĪBU / ПРО ЛЮБОВЬ

Pk 23.09.2016 21:00
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
PAR MĪLESTĪBU

Про любовь, Krievija, 2015, 115 min
Režisors: Anna Melikjana
Lomās: Renāta Ļitvinova, Vladimirs Maškovs, Mihails Jefremovs, Jevgeņijs Ciganovs, Ravšana Kurkova, Marija Daņiļuka, Aleksejs Fiļimonovs, Jūlija Sņigira, Marija Šalajeva, Aleksandrs Bortičs

“Mīlestība – tas ir viss. Un tas ir viss, ko par to zinām.”

Maskavas “Dekamerons”, kas apvieno piecas noveles par mīlestību, piecus pārgalvīgus sižetus, kas attīstās kā patstāvīgi, savstarpēji nesaistīti stāsti, saslēdzoties traktātā par mīlestību Renātas Ļitvinovas graciozi debešķīgajā izpildījumā.

Daudzslāņains, atklāts, tēlaini piesātināts stāstījums, kas ataino dzīvi visā tās sarežģītībā – ar laimīgiem un skumjiem brīžiem. Ik kadrs burtiski elpo mīlestībā. Vitāls un dažbrīd pat huligānisks dzirkstošas iztēles kino, kas notur skatītāja uzmanību no pirmā līdz pēdējam kadram, ieskaitot ļoti smieklīgos beigu titrus.

Vēlreiz “Par mīlestību” – vizuāli drosmīgi un gudri, atjautīgi un paradoksāli, asprātīgi un erotiski. Filmā, gluži kā mīlestībā, azartiski savijušās skumjas un ironija, dzēlīgi satīriski ieskicējumi un cēlā melanholija, animēti iestarpinājumi un tieši Instagram vēstījumu ielaidumi, mūsdienīgi muzikālie ritmi un mūžīgā mīlestības melodija. Kopainā reibinošs ekrāna kokteilis, apburoša mīlas dzira, kas, apejot galvu, trāpa tieši sirdī. Kā jau īstā mīlas stāstā pieklājas.

VIENĪGAIS SEANSS.
FILMA TIKS DEMONSTRĒTA ORIĢINĀLVALODĀ
Oriģinālvaloda:  krievu
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
PAR MĪLESTĪBU / ПРО ЛЮБОВЬ Pk 23.09.2016 21:00 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Noticis
Der zināt

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h55min

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
Blaumaņa iela 26 - 18 Rīga 1011 Rīga