Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NĪLZIRGS / БЕГЕМОТ

Tr 27.09.2017 18:45
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
7.00
NĪLZIRGS
The Hippopotamus
Lielbritānija, 2017, 90 min
Režisors: Džons Dženkss
Lomās: Rodžers Allams, Metjū Modains, Rasels Tovi, Fiona Šova, Tims Makinernijs

Filmas oriģinālvaloda: Angļu

Aizmirstiet par veco labo Angliju, kurā lēdijas un džentlmeņi smalkos kostīmos nesteidzīgi dzer tēju, pastaigājas pa pļaviņām vai saviesīgi tērgā viesistabās.

Gāztais, lēta viskija izmocītais dzejnieks ar izsīkušo rakstītspēju, kaislīgais sieviešu aplidotājs un skandālists Teds Voless kvern garlaicīgā bulvārpreses izdevniecībā, ar savu indīgo spalvu iznīcinot vājus teātra iestudējumus.

Palicis bez iztikas līdzekļiem, pēc kāda kārtējā trača teātrī viņš saņem dīvainu, tomēr daudzsološu priekšlikumu… kļūt par detektīvu apmaiņā pret visai ievērojamu atlīdzību.

Bijušais vārsmotājs dodas uz sena drauga mājām, lai izmeklētu vairākas brīnumainas izdziedināšanās, kas radījušas apjukumu apkaimes stīvo aristokrātu ģimenes.

Patoloģiskais mizantrops, manierīgais ciniķis un huligāns piepeši tiek ierauts noslēpumainu un visai frivolu atgadījumu epicentrā. Viņa atmaskošanas mēģinājumi noved pie pārsteidzošām sekām…

"Ekscentriska Stīvena Fraja elegantās komēdijas "Nīlzirgs" adaptācija - eksplozīvs kokteilis no britu detektīva un parodijas par to. Negaidīta dāvana tiem, kuri jau sen pārstājuši ticēt brīnumiem. Filma sagādā neizsakāmu baudījumu, pateicoties brīnišķīgajai valodai (paldies autoram!) un interjeriem, kas piešķir vēstījumam ne ar ko nesalīdzināmu noskaņu.

Savukārt aktieri ir tik pasakaini, ka viņu meistarībā var noraudzīties bezgalīgi.”
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
NĪLZIRGS / БЕГЕМОТ Tr 27.09.2017 18:45 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE 7.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Teātra aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga