Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MĪLĒSIMIES / ДАВАЙ ЗАЙМЕМСЯ ЛЮБОВЬЮ

Se 24.09.2016 12:45
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
MĪLĒSIMIES
 
Let's Make Love, ASV, 1960, 119 min
Režisors: Džordžs Kjukors (“Vējiem līdzi”, “Mana skaistā lēdija”, “Gāzes gaisma” u.c.)
Lomās: Merilina Monro, Īvs Montāns, Tonijs Rendels, Džīns Kellijs, Bings Krosbijs, Miltons Berls, Džons Kreivens

Šogad Merilinai Monro apritētu 90 gadi.
Godinot aktrises jubileju, festivāls “Baltijas pērle” rāda filmu “Mīlēsimies” no oriģinālās 35 mm kinolentes, ko atvēlējusi Amerikas sinematēka (American Cinematheque).

Miljardieru ģimenes atvase, pleibojs un bonvivāns Žans Marks Klemāns ir bagāts un apburošs sieviešu mīlulis. Visādā ziņā jautrs cilvēks – jebkuras sabiedrības dvēsele ar pārliecību, ka viņam jau nu gan nav nekā neiespējama. Tas tiešām tā bija, līdz kādudien viņš iekūlās situācijā, kurā uzzināja, ka ir “īgņa, meitu ģēģeris, garlaicīgs tips un pašpaļāvīgs nejēga”.

Nelaime nenāk viena: šokējošā vēsts, ka jākļūst par varoni un izsmiekla objektu satīriskā šovā, laupa viņam naktsmieru un apetīti.

Atgūstoties no saņemtā trieciena, viņš piepeši atskārš, ka ir bezcerīgi un nelabojami iemīlējies…

Viņš pieņem izaicinājumu un ir gatavs uz visu, lai tikai iekarotu, sasmīdinātu, pārsteigtu un piespiestu kādu sevī neprātīgi iemīlēties. Palīgos nāks Holivudas megazvaigznes, Zelta laikmeta leģendas: Džīns Kellijs, Bings Krosbijs, Miltons Berls, Tonijs Rendels, kā arī Laionels Ņūmens un Kouls Porters.

Filma sagūsta jau ar pirmajiem kadriem, pārņemot skatītāja uzmanību sava skaistuma un spēka varā. Tā ļauj atsegt pagājības plīvuru, lai ievestu nu jau zudušajā klasiskās Holivudas pasaulē. Neaprakstāma gaisotne, kas itin kā ļauj pieskarties gaistošai burvībai.

Iespējams, pašlaik filma šķitīs valdzinoši naiva, bet sajūsminošā vienkāršība un patiesums spēj sasaistīt līdz pat beigu titriem. Neaizmirstami!

Oriģinālvaloda:  angļu
https://www.youtube.com/watch?v=sd8WBfoKIXU
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
MĪLĒSIMIES / ДАВАЙ ЗАЙМЕМСЯ ЛЮБОВЬЮ Se 24.09.2016 12:45 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
Noticis
Der zināt

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
Blaumaņa iela 26 - 18 Rīga 1011 Rīga