Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MĪLA UN DRAUDZĪBA / ЛЮБОВЬ И ДРУЖБА

Se 24.09.2016 18:40
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Cienījamie skatītāji!
 
Negaidītu apstākļu dēļ filmas “Pēc tevis” izrādīšana festivāla ietvaros 24. septembrī plkst. 18.40 ir atcelta!

Sergejs Bezrukovs un Anna Matisone izsaka nožēlu par to, ka filma nevarēs tikt iekļauta festivāla “Baltijas pērle” programmā, un atvainojas skatītājiem un festivāla rīkotājiem.

Tiem, kuri jau iegādājušies biļetes:
1.Piedāvājam šajā pašā laikā un vietā noskatīties vienu no izcilākajiem festivāla kinodarbiem – “Mīla & draudzība”. Tā ir britu asa sižeta melodrāma, kas izpelnījusies cildinošas atsauksmes un pretendē uz gada labākās ekranizācijas godu. Asprātīga un eleganta komēdija vecās Anglijas greznajos interjeros. Iegādātās biļetes un vietas ir spēkā uz šo seansu.

2. Ja tomēr vēlaties atdot savas biļetes un atgūt samaksāto naudu, to iespējams izdarīt 10 dienu laikā (līdz 19. septembrim ieskaitot), aizpildot pieteikuma veidlapu www.bilesuserviss.lv un sūtot uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv. Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasēs.

Mīla un draudzība
Love & Friendship

 
Īrija, Nīderlande, Francija, ASV, Lielbritānija, 2016, 92 min
Režisors: Vits Stilmens
Lomās: Keita Bekinseila, Hloja Seviņjī, Stīvens Frajs, Toms Benets, Morfida Klārka, Emma Grīnvela, Ksavjērs Samuels, Džastins Edvardss, Dženna Mureja

Vecā labā Anglija, kurā lēdijas un džentelmeņi nesteidzīgā britu manierīgumā dzer tēju, izsmalcinātos tērpos pastaigājas pa pļaviņām vai aizrautīgi un asprātīgi sarunājas viesistabās.

Spožais laikmets, kurā greznas dāmas nekautri un ciniski izkārto savu privāto dzīvi un “pārcilvēciski pievilcīgus vīriešus”, kas savā dzīvespriecīgajā idiotismā liek visiem apkārtējiem teju apjukt no sajūsmas.

Apburoša atraitne ir nonākusi izmisuma pilnā stāvoklī, jo palikusi bez iztikas līdzekļiem. Viņa pieņem vienīgo pareizo lēmumu šādā situācijā – ar skubu tikt pie vīra. Intrigante un valdzinātāja allaž dabū to, ko gribējusi, jo apveltīta ar velnišķu spēju redzēt cauri vīriešiem.

Tenku un baumu virmojums par viņas apšaubāmo reputāciju un “bīstamajiem sakariem” vijas līdz pat Londonai. Un nu viņa kopā ar savu konsultantu intīmajos jautājumos izstrādā stratēģisku plānu, kas var pilnībā pārvērst apkārtējo dzīves.
Vai prāts spēj pavēlēt sirdīm? Vai sirds spēj noturēties pretī, ja apstākļi tik grodi izslīpēti?

Jaunā kulta režisora Vita Stilmena filma, kas iekarojusi skatītāju prātus un sirdis Sandensas kinofestivālā, guvusi brīnišķīgas atsauksmes un vērtējumus, pretendējot uz gada labākās kino ekranizācijas titulu.

Drosmīgi smeļoties stāstos no agrīnajiem Džeinas Ostinas romāniem, režisors ir izveidojis intriģējošu vēstījumu, kurā ironija draudzīgi mijas ar maigumu, bet parodija sadzīvo ar godbijību.

Filmas burvīgums ir šajā mīlestības, zobgalības, pietātes un nebēdnīguma savijumā, tāpēc to var ieteikt gan angļu klasikas ekranizāciju cienītājiem, gan tiem, kas parasti tādas kostīmfilmas neieredz ne acu galā.

Džeina Ostina vēl nekad nav bijusi tik aktuāla un vienlaikus dzirksteļojoši smieklīga.

“Mīla un draudzība” ir pēc mūsdienu mērauklas neparasta asa sižeta melodrāma ar komēdijas pieskārieniem, kas aizrauj skatītāju jau no pirmajiem kadriem.

Filmas vienīgais seanss notiks 24. septembrī kinoteātrī “Splendid Palace”.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
MĪLA UN DRAUDZĪBA / ЛЮБОВЬ И ДРУЖБА Se 24.09.2016 18:40 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Noticis
Der zināt

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
Blaumaņa iela 26 - 18 Rīga 1011 Rīga