Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Melnais mūks \ Чёрный монах

Se 04.02.2017 18:00
Maskavas nams
7.00
„Maskavas Nams” un telekanāls „Kultūra” turpina demonstrēt uz lielā ekrāna labākos uzvedumus, kuri ietilpst krievu teatrālās mākslas zelta fondā, festivāla „Teatrālā Maskava” ietvaros 2016.-2017. gadā.

“Melnais mūks”

'Melnais mūks” kļuva par teatrālās Krievijas sensāciju un ieguva  lielu atpazīstamību aiz robežām.

Izrāde apbalvota ar starptautisku festivālu “Baltijas māja” (Sankt-Pēterburga), “Kontakts” (Polija), “Life” (Lietuva), “Gift” (Gruzija), Veimāras festivāla (Vācija), Tamperes festivāla (Somija) un dauzu citu  godalgām.  Par šo izrādi Kama Ginkas apbalvots ar teātru prēmijām “Kristāla Turandota” un “Kaija”, Mihaila Tumanišvili prēmiju “Par pilnības iemiesojumu mākslā”; mākslinieks Sergejs Barhins apbalvots ar “Zelta masku”; aktieri Sergejs Makoveckis un Igors Jasulovičs saņēmuši KF Valsts prēmiju par aktieru duetu.

Uz balkona, kas karājas virs skatītāju zāles bezdibeņa, tiek tēlots cilvēka stāsts, kas noticējis paša izcilībai un atdevis par upuri šai ilūzijai savas pieķeršanās, savu prātu, savu dzīvi. Čehova šausminošā stāsta teksts iekļauts izrādē pilnībā, kļūst par spēles priekšmetu un ļauj aktieriem izvairīties no emocionālām galējībām. Bet aiz ārēji ieturētās formas – stipri un kaislīgi pārdzīvojami notikumi.

Kovrina stāsts un viņa tikšanās ar mistisko Melno mūku ir izstāstīts kā cilvēka stāsts, kurš vēlas sasniegt to, kas nav sasniedzams. Cilvēka, kas sodīts par neprāta lepnību.

Jautājums ir vienā: neprāts – vai tas tiešām ir sods?  Vai tā ir galējā radošās laimes pakāpe,  dieva dāvana, “izārstējoties” no kuras, cilvēks vairs nav spējīgs atrast “normālas” dzīves jēgu?

Lomās: Sergejs Makoveckis, Vladimirs Kašpurs, Jūlija Svežakova, Igors Jasulovičs.

Izrādes ilgums: 1 st. 45 min.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Melnais mūks \ Чёрный монах Se 04.02.2017 18:00 Maskavas nams 7.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija