Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LATVIJAS AUGĻU UN OGU VĪNU SKATE 2017

Ot 21.11.2017 17:30
Pullman Riga Old Town
Notiks  tradicionālā “Latvijas augļu un ogu vīna skate 2017”
 
21. novembrī plkst. 17:30 restorānā «Pullman Riga Old Town » (Jēkaba ielā 24, Rīga) jau trešo gadu notiks vadošo Latvijas vīndaru ražojumu degustācija “Latvijas augļu un ogu vīna skate 2017”.

Pasākumā būs iespēja tikties ar divpadsmit vīndariem un nodegustēt vairāk nekā 90 augļu un ogu vīnu un sidru šķirnes. Skates laikā gaidāmas arī vairākas aktivitātes, tostarp ikviens būs aicināts  nobalsot par labāko vīnu!
“Latvijas augļu un ogu vīna skatē 2017” piedāvātie augļu un ogu vīni un sidri tapuši no Latvijā audzētiem augļiem un ogām, kā arī pagatavoti pēc profesionālām vīna darīšanas metodēm un paaudzēs nodotām zināšanām. “Latvijas augļu un ogu vīna skates 2017” dalībnieki regulāri pilnveido savas vīndaru prasmes, ko pierāda arī prakse – vairumam no vīndariem ir atzīstamas godalgas un tituli.
Organizējot šo pasākumu, Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrība vēlas popularizēt kvalitatīva augļu un ogu vīna gatavošanu, salīdzināt tirgū piedāvāto augļu un ogu vīnu kvalitāti, informēt patērētāju par piedāvājumā esošiem vīniem, kā arī izvērtēt vietējā vīnmateriāla potenciālu augstvērtīga produkta iegūšanai.

Šī gada “Latvijas augļu un ogu vīna skatē 2017” piedalīsies sekojošas vīna darītavas un vīndari: Piedalīsies sekojošas vīna darītavas un vīndari: Smilškalni (ZS Smilškalni, Alvils Elksnis); Līgatnes Vīna Darītava (SIA Līgatnes vīna darītava, Ainārs Vanags); Durbes Veltes (SIA Evi&Jo, Evija Kopštāle); Aizputes Vīna Darītava (SIA Aizputes vīna darītava, Mārtiņš Sants); Lubānas vīnotava (SIA Aiviekstes klēts, Oskars Žvagins); Jokas (SIA Jokas Development, Džons Brauns); Zilver vīndarītava (ZS Pīlādži, Jānis Zilvers); Tērvetes vīni (SIA Tērvetes veltes, Sandris Laizāns); Muižas Vīns (IK Cremon 6, Jānis Mikāns); Vīna ceļš (SIA Vīns.lv, Normunds Labrencis); Mazsālijas (SIA Jaundzirnavnieki, Gunārs Slavinskis); Tēviņu Mājas vīns (SIA Tēviņi, Ivo Immermanis)

“Tas, ka šī skate notiks jau trešo gadu un interese ir tikai pieaugoša, vēlamies to nodēvēt jau par tradīciju!  Tradīciju, kura ik gadu paver iespēju jebkuram vīna cienītājam iepazīt profesionālākos Latvijas augļu un ogu vīna meistarus, kā arī nobaudīt jaunākos vīndara veikumus un atklājumus.
Latvija ir bagāta ar savām dabas veltēm, tāpēc šo vīndaru darbs, kurā tiek izmantoti tikai Latvijas labumi, ir nenovērtējams un tikai atbalstāms!” (Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrības valdes loceklis Ričards Ivanovs)

Ieejas kartes iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs vai www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena: 18 eiro.  Ieejas karšu skaits ir ierobežots. Ieeja no 18 gadiem.  Cenā ietilpst  degustēšana un buklets, kurā apkopota informācija  par visiem skates dalībniekiem.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Biļešu Servisa studijā tiešraidē viesojas Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrības valdes priekšsēdētājs Ričards Ivanovs un stāsta par Latvijas augļu un ogu vīnu skati 2017 – viesnīcā Pullman Riga Old Town, 21. novembrī. Tiešraidi vada Reinis Druvietis, Biļešu Serviss Biznesa attīstības direktors:
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
LATVIJAS AUGĻU UN OGU VĪNU SKATE 2017 Ot 21.11.2017 17:30 Pullman Riga Old Town
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Jēkaba iela 24 Rīga Latvija
Organizators
Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrība
Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrība
Riebiķi LV - 1082 Kandavas nov.