Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KAĶI LIELPILSĒTĀ / КОТЫ В БОЛЬШОМ ГОРОДЕ

Pk 22.09.2017 17:00
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
6.00
KAĶI LIELPILSĒTĀ
Stambulas kaķu dzīve un neparastie piedzīvojumi
Kedi

ASV, Turcija, 2016, 80 min
Režisors: Džeida Toruna
Lomās: kaķi

Suņi ir pārliecināti, ka Dievs ir Cilvēks. Kaķiem šajā jautājumā ir citāds viedoklis…
Septiņi savpatni kaķi: gādīga māte un centīga mājsaimniece, vietējais huligāns un izlutināts sibarīts, neprātīgs psihopāts un mīlestības pilns spēlmanis – viņi visi varētu kļūt par Dikensa stāstu personāžiem, gluži tāpat kā cilvēki, ar kuriem viņiem ir darīšana.

Viņi sagaida tūristus pie pilsētas ievērojamākajām vietām, vārtās veikalu skatlogos, joņo pa māju jumtiem, lavās starp kafejnīcu krēsliem, svētlaimīgi sildās saulītē, lēkā pa zivju klātām letēm un meditē daudzajās mošejās…

Viņiem ir sava interneta vietne, savs instagrams, savas “iebraucamās vietas” un “ēdnīcas” Stambulas ielās. Piepeši izrādās, ka aiz katra spulgojošo acu pāra slēpjas unikāla personība ar savu stāstu un likteni, ko vērts aprakstīt.

Šis lieliskais septītnieks būs jūsu gidi senajā pilsētā: viņi pārzina to labāk par visiem un izstāstīs par to daudz pārsteidzoša…
“Izcili gracioza un rāmi apburoša filma, kuru caurstrāvo bezgalīga mīlestība – unikāls cilvēciskuma un vienkāršo vērtību paraugs, kas ir ārkārtīgi nepieciešams mūsu sarežģītajā laikā,” – New Yorker.

Pirmajās filmas izrādīšanas nedēļās ASV nozīmīgākie kino veltītie interneta portāli konstatēja nepieredzētus reitingus – šī filma pārspēja visus apmeklējuma rekordus un viss liecina, ka tā kļūs par visskatītāko 2017. gada darbu ārpus spēlfilmu žanra.
“Dziļi aizkustinoša meditācija par dažiem dabas spēkiem – četrām ķepām un asti –  , kas sveiki un veseli dzīvo mūsu caurcaurēm industrializētajā pasaulē,” – Variety.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
KAĶI LIELPILSĒTĀ / КОТЫ В БОЛЬШОМ ГОРОДЕ Pk 22.09.2017 17:00 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE 6.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h20min

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga