Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

JAUNKUNDZE / КОМПАНЬОНКА

Se 24.09.2016 21:00
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
JAUNKUNDZE

Ah-ga-ssi, Dienvidkoreja, 2016, 144 min
Režisors: Parks Čan Vuks
Lomās: Kima Min Hi, Ha Čon Vu, Kima Tae Ri, Čo Džin Vungs

Nominācija Kannu kinofestivāla galvenajai balvai “Zelta palmas zars”.

Pagājušā gadsimta 30. gadi. Debešķīgi skaistā Suokī tiek pieņemta bagātā augstmaņu namā par istabmeitu izlutinātajai, izsmalcinātajai jaunkundzei Hideko. Pasakaino bagātību mantiniece dzīvo greznā karalienes Viktorijas laikam raksturīgā arhitektūras stila īpašumā. No ārpasaules atšķirtajai, sirmā tēvoča nemitīgās uzraudzības un drūmo nākotnes izredžu nomāktajai Hideko apburošā kalpotāja kļūst par svaiga gaisa malku: draudzeni un padomdevēju…

Tā gan ir tikai intrigas redzamā daļa… Šī stāsta personāži nav gluži tie, par ko izliekas, turklāt katram slepus izkaldināts savs rīcības plāns. Tiem krustojoties, sazvērestību gaita negaidīti un strauji samudžinās.

Vai iespējama taisnīga atriebe? Vai arī tā ir neizbēgama, ja reiz šo filmu uzņēmis Parks Čan Vuks?

Skandalozi izaicinošā un izsmalcināti skaistā filma ir vizuāli nevainojams, estētiski valdzinošs kino. Stāsts, kas spraigi aizrauj skatītāju no sākuma līdz beigām. Viktoriānisma interjeros un dievišķas mūzikas pavadījumā noris krāšņos japāņu un korejiešu tērpos ietērpto varoņu intrigas un rituāli pat no marķīza de Sada darbiem. Pateicoties stāstnieku maiņai, raitajam ritmam un neparastajai struktūrai, filma izvēršas te trillerī, te melodrāmā, te erotiskā fantāzijā, sagādājot skatītājam daudz asprātīgu un atjautīgu pārsteigumu.

BRĪDINĀM, KA FILMĀ IETVERTAS EROTISKAS AINAS. JA JUMS TAS VARĒTU ŠĶIST NEPIEŅEMAMI, LŪDZAM ATTURĒTIES NO ŠĪS FILMAS SEANSU APMEKLĒJUMA!

Oriģinālvaloda:  korejiešu
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
JAUNKUNDZE / КОМПАНЬОНКА Se 24.09.2016 21:00 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Noticis
Der zināt

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: korejiešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h25min

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
Blaumaņa iela 26 - 18 Rīga 1011 Rīga