Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ideālā slepkavība \ Идеальное убийство

Pk 04.11.2016 18:00
Maskavas nams
7.00
«Ideālā slepkavība”

..Visiem zināms, ka pats galvenais un kompetentais cilvēks jebkurā plaukstošā ofisā – protams ir apkopēja!  Kāds gan bija viņas izbrīns, kad vienu reizi savā darba vietā viņa atrada neparastu “priekšmetu”... Bet pats pārsteidzošākais, ka “šis priekšmets..” sāka periodiski pazust un parādīties visnepiemērotākās vietās...

Aleksandrs Širvindts un Andrejs Žitinkins, veiksmīgi apvienojot divas pazīstamās lugas “Popugailiene un cālēns” un “Mis Paipere vada izmeklēšanu”,  izveidoja elegantu, bet eksplozīvu kokteili  Agatas Kristi un A. Konan-Doila labākajās tradīcijās.  Viņi piedāvāja skatītājam izsmalcinātu angļu ēdienu, kas izpušķots ar smalku humoru, ar  braši saritinātu intrigu ar detektīva sižetu, asprātīgu tekstu un negaidīti romantisku finālu.

Mūsu stāstā svarīgs nav sižets, bet vispirmām kārtām savstarpējās personāžu attiecības. Pie mums labestība uzvar ļaunumu, kas reti notiek dzīvē, bet lai tā būtu teātrī. Mūsu detektīvs – ironisks. Tā ir – parodija, uzjautrinošs un pamācošs skats.  Mēs dāvājam skatītājam cerību un svētkus!”, saka režisors Andrejs Žitinkins.

Galvenajās lomās: Olga Arosjeva, Nataļja Seļezņova, Fjodors Dobronravovs, Igors Lagutins, Oļegs Vavilovs un citi.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Ideālā slepkavība \ Идеальное убийство Pk 04.11.2016 18:00 Maskavas nams 7.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija