Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Festivāla kartes. Rīgas A Cappella festivāls 2017

Pk 20.10.2017 19:00 - Sv 22.10.2017 20:30
Palladium Rīga, Rīgas Doms
28.00
Festivāla kartes dod iespēju apmeklēt visus “Rīgas A Cappella festivāla" programmas notikumus un tiek piedāvātas ierobežotā daudzumā.

Piektais starptautiskais “Rīgas A Cappella festivāls” šogad norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim un savās programmās piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus, īpaši veidotos mūzikas projektos parādīs a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu.

Festivāla atklāšanas koncertā piektdien, 20. oktobrī, koncertzālē “Palladium” uzstāsies viena no mūsdienu izcilākajām grupām “The Swingles”. Pasaules vokālās mūzikas zvaigznes ar savu neparasti plašo un unikālo skanējumu pārsteigs daudzus un būs apliecinājums cilvēka balss neierobežotajām iespējām.

https://www.youtube.com/watch?v=q1MYVQsgNSM&feature=youtu.be

Festivāla turpinājumā 21. oktobrī koncertzālē “Palladium” uzstāsies vokālā grupa “Solala” no Zviedrijas un vokālā grupa “Latvian Voices”.

“Solala”  ir mainījusi priekšstatu tam, kā var izklausīties vokālā grupa. Pēdējo gadu laikā viņu atraktīvie mūzikas video grupai ir piesaistījuši milzīgu auditoriju. Ar savu neparasto un lielisko sniegumu “Solala”  kļuvusi par YouTube sensāciju un pasaulē pieprasītu koncertgrupu. Trīs zviedru puišu grupa koncertā atdzīvinās visu mīlētas dziesmas, izpildot tās sev raksturīgajā manierē.

https://youtu.be/Vp4YsKQVg1I

“Latvian Voices” ir startptautiski pazīstamākā Latvijas vokālā grupa. Enerģija, kas nāk līdzi “Latvian Voices” mūzikai, vienmēr uzrunā ļoti spilgti, un mūzika, ko spēj radīt meitenes ar savām balsīm, ir brīnums. Koncertā “Latvian Voices” izpildīs skaņdarbus no savas jaunākās programmas “Sudrabs”.

https://youtu.be/EZ-bIvEp3Fg

22. oktobrī “Rīgas A Cappella festivāla” noslēguma koncertā Rīgas Domā skanēs garīgā mūzika. Koncertā “Tavā valstībā” ar savu īpašo strāvojumu uzstāsies Rīgas Pareizticīgo kamerkoris “Blagovest” un diriģents Aleksandrs Brandavs. Koris 2017. gadā ieguvis Eiropas koru olimpiādes Grand Prix un izcīnījis Nāciju Grand Prix kategorijā “sakrālā mūzika a cappella”. Katrs noslēguma koncerta apmeklētājs varēs saņemt kamerkora “Blagovest” jaunāko albumu bez maksas. Albums ir veltīts kora “Blagovest” 25 gadu darbībai un īsā laikā guvis plašu starptautisku atzinību.

https://youtu.be/UjgssCzcTiU

“Rīgas A Cappella festivālā būs iespēja piedzīvot lieliskus koncertus, gūt iedvesmu un apliecinājumu cilvēka balss neierobežotām iespējām. Daudzas jaunas tikšanās un kopā būšana, spilgtas un radošas idejas - festivāls ir vieta iedvesmai un pozitīviem impulsiem. Izcilība, talants, vienkāršība un mūzikas mīlestība – šie vārdi raksturo šī gada festivāla programmu,” – saka festivāla rīkotājs un nodibinājuma Sing Latvia pārstāvis Guntis Cimiņš.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Festivāla kartes. Rīgas A Cappella festivāls 2017 Pk 20.10.2017 19:00 Palladium Rīga, Rīgas Doms 28.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Šo biļeti no 15.10.2017 nepieciešams apmainīt pret plastikāta karti festivāla apmeklēšanai! Biļeti pret karti apmainīt varēs Innocent Cafe Blaumaņa ielā 34 - 1a!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma notiek: 20/10/2017, 21/10/2017, 22/10/2017

Norises vieta
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga