Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FESTIVĀLA KARTES. RĪGAS A CAPPELLA FESTIVĀLS 2016

Pk 21.10.2016 18:00 - Sv 23.10.2016 20:00
Palladium Rīga, Rīgas Reformātu baznīca
“Rīgas A Cappella festivāls" šogad norisināsies ceturto reizi no 21. - 23. oktobrim. Viens no lielajiem notikumiem šī gada "Rīgas A Cappella festivālā" ir izcilās vokālās grupas "The Real Group" uzstāšanās 22.oktobrī koncertzālē "Palladium". Šī gada festivāla programmā būs vairāki nozīmīgi viesi ar unikāliem un novatoriskiem a cappella mūzikas projektiem. Pilna festivāla programma un visi “Rīgas A Cappella festivāla” mākslinieki tiks izziņoti 2016. gada augustā.

Festivāla kartes dod iespēju apmeklēt visus festivāla programmas notikumus 21., 22. un 23. oktobrī un tiek piedāvātas ierobežotā daudzumā. Festivāla kartes sākotnējā cena iepriekšpārdošanā ir 25 EUR. Iegādāto "Rīgas A Cappella festivāla" 3 dienu biļeti varēs apmainīt pret īpaša dizaina Festivāla ieejas karti no 17.oktobra. Festivāla kartes īpašniekiem būs iespēja satikties (meet & greet) ar māksliniekiem pēc Festivāla koncertiem.

"Rīgas A Cappella festivāls" savos koncertos piedāva iepazīt a cappella_žanra daudzveidīgumu, dažādos a cappella mūzikas projektos iepazīstina ar pasaules spilgtākajiem izpildītājiem, piedāvā īpaši veidotus koncertus un meistarklases. "Rīgas A Cappella festivāla" mērķis ir radīt spilgtas, radošas, progresīvas idejas un dot pozitīvus impulsus kopējai vokālās mūzikas attīstībai Latvijā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
FESTIVĀLA KARTES. RĪGAS A CAPPELLA FESTIVĀLS 2016 Pk 21.10.2016 18:00 Palladium Rīga, Rīgas Reformātu baznīca
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Rīga Latvija
Organizators
Koris Mūza, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga