Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

CARTIER. MAZĀ SARKANĀ KĀRBIŅA / CARTIER. МАЛЕНЬКАЯ КРАСНАЯ КОРОБОЧКА

Pk 23.09.2016 16:45
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
CARTIER. MAZĀ SARKANĀ KĀRBIŅA
 
Cartier, la petite boîte rouge, Francija, 2015, 55 min
Režisors: Minū Azulaja, Marī Branda

Sagatavojieties krist ģībonī: Cartier atver savu dārgumu lādi, lai jūs apreibinātu, pārsteigtu ar brīnumiem un apžilbinātu ar savu spožumu.

Kopīgi ar brāļiem Kartjē jūs mērosiet ceļu no maza ateljē, caur Lielajiem kariem un graujošām krī¬zēm, līdz godpilnajam nosaukumam “oficiālais karaļnama piegādātājs”. “Viņi tikai tādēļ ir karaļu juvelieri, ka viņi ir juvelieru karaļi,” – tā par brāļiem Kartjē sacīja Velsas princis, kas vēlāk kļuva par karali Eduardu VII.

Cartier 163 gadus sajūsmina un iesveļ kaisli vīriešos un sievietēs, ieraugot pasaulē visatpazīstamāko kārbiņu. “Ja jūs vēlaties kādu iekarot – uzdāviniet Cartier. Jebkurš šīs sarkanās kastītes priekšā izsauksies: Ak Dievs – tas ir neiedomājami!” – apgalvo Eltons Džons.

Filma dāvā iespēju iekļūt juvelieru nama cienītāju slēgtajā klubā, kur kopā ar jums būs karaliskas personas – Napoleons III, trīsdesmit multimiljonāri, Sāra Bernāra, Indijas maharadžas, Šarls de Golls, Marlēna Dītriha, Glorija Svensone, Elizabete Teilore, Igors Stravinskis, Eltons Džons un daudzi citi…

Šis ir krāšņs piedzīvojums dārgakmeņu mirdzumā un aizraujošs stāsts par mākslu pusotra gadsimta garumā no juvelieru nama skatījuma. Jūs būsiet sajūsmā par to, kā rafinētais klasicisms savijas ar minimālisma šiku un ekstravaganci, atklāsiet plašus, iepriekš nepieejamus arhīvus. Un izsauksieties vienā balsī ar Žanu Kokto: “Ak, Cartier – izsmalcinātais burvis, kas meistarīgi savēris Mēness drumstalas uz Saules stariem.

Oriģinālvaloda:  angļu
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
CARTIER. MAZĀ SARKANĀ KĀRBIŅA / CARTIER. МАЛЕНЬКАЯ КРАСНАЯ КОРОБОЧКА Pk 23.09.2016 16:45 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
Noticis
Der zināt

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~55min

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
Blaumaņa iela 26 - 18 Rīga 1011 Rīga