Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BALTIC POLE DANCE FESTIVAL POLE EMOTION 2017

Se 07.10.2017 16:00
Studio 69
15.00 - 80.00
Dejas uz pilona festivāls “Pole Emotion - 2017”
2017 .g. 07. oktobris, sākums 16:00

Pole dance (tulkojumā no angļu valodas) nozīmē “deja uz pilona” kas savus pirmsākumus smeļ akrobātikas mākslā un pagātnes cirka priekšnesumos.

Šobrīd Pole Dance attīstās kā atsevišķs dejas virziens, kļūdams arvien populārāks, pateicoties skaistumam, izsmalcinātībai un tā neparastajam krāšņumam.

Pole Dance čempionāti un festivāli, kā publiski un radoši notikumi, notiek tādās valstīs kā ASV, Austrālijā, Anglijā, Eiropas un Āzijas valstīs, kā arī Krievijā.

Mīlestība uz šo sporta veidu un vienlaikus deju, nojauc robežas starp valstīm, apvienojot aktīvus, mērķtiecīgus un talantīgus cilvēkus.

OTRO REIZI LATVIJĀ dejas uz pilona festivāls “POLE EMOTION” notiks jau šogad, galvaspilsētas labākajā koncertzālē – Studio 69!

“POLE EMOTION - 2017” – iemieso spēka un grācijas dzimšanu. Tas ir mūžīgs lidojums pilona dejā, kas izsauc jaunu emociju un sajūtu vētru.

“POLE EMOTION - 2017” – tas ir ne tikai dāvana skatītājiem un šī sporta veida piekritējiem, bet arī gan veselīga dzīvesveida popularizēšana un veicināšana, gan Pole Dance attīstīšana Latvijā un Baltijas valstīs.

Festivāla dalībniekiem “POLE EMOTION - 2017”, sniegs meistarības celšanu un pieredzes apmaiņu, iespēju tikt pienācīgi novērtētam Pole Dance pasaules zvaigžņu skatījumā.

Jūs tiekat aicināti dalībai mūsu kopīgajos svētkos, kur valdīs brīnumainas emocijas, juteklisks skaistums un Pole Dance dejas un sporta harmonija!

Pasākumu atbalstija: Hot exot by Kazakevich, BeWow, Cristaline, Diamond Pole wear, Paradise Chick, Pole dance info, Queen Accessories, Wink.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/balticemotion/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BALTIC POLE DANCE FESTIVAL POLE EMOTION 2017 Se 07.10.2017 16:00 Studio 69 15.00 - 80.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 15:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Terbatas 73 Rīga Latvija