Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Austrumu mākslas un mūzikas festivāls RUMI FEST. Latifa Bolata (Turcija) koncerts

Pk 29.09.2017 19:00
Rīgas Latviešu biedrības nams
8.10 - 36.00
IV starptautiskais Austrumu mākslas un mūzikas festivāls “RUMI FEST”
2017. gada 18. augusts – 23. novembris

No  2017. gada 18. augusta līdz 23. novembrim Rīgā norisināsies IV starptautiskais Austrumu mākslas un mūzikas festivāls "RUMI FEST". Tā mākslinieciskais moto ir "Austrumu un Rietumu kultūru, melodiju un ritmu saskarsme"..

Festivāla laikā tiks organizēti vairāki kultūras pasākumi.

Latifs Bolats ir viens no izcilākajiem turku mūziķiem ASV. Viņa fascinējošās kompozīcijas ir veidotas, balstoties uz senajiem tekstiem un tradicionālo mūzikas instrumentu (galvenokārt saza, kokles ar garu grifu) spēlēšanas tradīcijām. Viņa plašo repertuāru veido dziesmas klasiskā, tautas un sūfiju mūzikas stilā. Savu dziedājumu viņš pavada ar bālamu un citiem tradicionāliem turku tautas mūzikas instrumentiem.

Latifs Bolats ir pasaulē atzīts senās turku garīgās mūzikas speciālists. Viņš ir izstrādājis unikālu filozofiju un pieeju tradicionālās mūzikas izpildījumam. Radot nepiespiestu “stāstošu” atmosfēru, viņš iepazīstina ar turku tautas un garīgo mūziku un tās sociālpolitiskiem un kultūras elementiem.

Papildus koncertiem un vieslekcijām visā pasaulē Latifs Bolats ir ierakstījis četrus kompaktdiskus, sacerējis mūziku kompānijas PBS dokumentālajai filmai “Muhammeds. Pravieša mantojums” un Dž. Lukasa teleseriālam “Jaunā Indianas Džonsa hronikas”. Kopā ar dzejnieci Dženiferu Ferraro viņš ir atdzejojis seno turku sūfiju dzejnieku darbus, kas apkopoti dzejas izlasē “Strīdā ar Dievu. Turku dervīšu dumpīgā, mistiskā dzeja”, ko 2006. gada septembrī izdeva “White Cloud Press”.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Austrumu mākslas un mūzikas festivāls RUMI FEST. Latifa Bolata (Turcija) koncerts Pk 29.09.2017 19:00 Rīgas Latviešu biedrības nams 8.10 - 36.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Skolēniem, studentiem , pensionāriem, invalīdiem biļete par samazinātu cenu (pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments).
No 19.septembra līdz 1.oktobrim biļetēm piemērota 10% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: 30min pirms pasākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Merķeļa iela 13 Rīga Latvija
Organizators
Austrumu Kultūras Centrs, Biedrība
Anniņmuižas bulvāris 2B-25 Rīga LV-1067 Rīga