Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Austrumu mākslas un mūzikas festivāls RUMI FEST. Grupas TANEEN-O-TAN ENSEMBLE koncerts

Se 30.09.2017 18:00
Rīgas Latviešu biedrības nams
8.10 - 36.00
IV starptautiskais Austrumu mākslas un mūzikas festivāls “RUMI FEST”
2017. gada 18. augusts – 23. novembris

No  2017. gada 18. augusta līdz 23. novembrim Rīgā norisināsies IV starptautiskais Austrumu mākslas un mūzikas festivāls "RUMI FEST". Tā mākslinieciskais moto ir "Austrumu un Rietumu kultūru, melodiju un ritmu saskarsme"..

Festivāla laikā tiks organizēti vairāki kultūras pasākumi.

Pateicoties Irānas un Armēnijas seno tradīciju un laikmetīgās dzejas redzējuma tuvināšanās alķīmijai, TANEEN-O-TAN ENSEMBLE sniegums pārceļ mūs pasaulē, kur dziļa iedvesma un virtuozs izpildījums savijas vienā veselumā, lai kalpotu mākslinieciskiem, inovatīviem un radošiem meklējumiem.

Ansambļa dibinātājs un vadītājs ir Madžids Khaladža. Viņa reibinošos un hipnotizējošos dejas ritmus iedvesmo Persijas un Armēnijas senā elpa. Ansamblis izveidojās, tiekoties trim izpildītājmāksliniekiem un diviem dziedātājiem ar līdzīgiem uzskatiem un centieniem. TANEEN-O-TAN ENSEMBLE varenās un dinamiskās muzikālās kompozīcijas aicina klausītājus sev līdzi, ārpus laika un telpas robežām.

Madžids Khaladža
“Vissatriecošākais Persijas mūzikas pasaules perkusionists”, tā pasaulē labi zināmo meistaru un tradicionālās spēles pasniedzēju raksturo Francijas laikraksts Le Monde. Viņš ir strādājis kopā ar izciliem persiešu mūzikas izpildītājmāksliniekiem un rakstījis kompozīcijas tādiem slaveniem mūziķiem kā Rejs Kūders un Līza Džerārda.

Rubens Harutjuņans
Armēņu izcelsmes mūziķis un dziedātājs ir dzimis Irānā, ģimenē, kurā dziedāšana bija tradīcija, ko viņš ir pilnībā pārmantojis. Zinātkāre mudināja Rubenu Haratjuņanu studēt akadēmisko mūziku, kā arī baroka mūziku un flamenko dziedāšanas mākslu. Viņš ir viens no dibinātājiem vairākiem mūzikas ansambļiem – Eptachordio (baroka mūzika), Kotchnak (tradicionālā armēņu mūzika) un Arena Blanca (flamenko mūzika). Mākslinieks ir koncertējis daudzviet pasaulē.

Sāra Hamidi
Dzimusi Isfahānā, Irānā, septiņus gadus studējusi klasisko radif repertuāru pie izcilā vokālista Mohamada Rezas Šadzarjana skolnieka, meistara Maedena Tabatabaja. Mācījusies operdziedāšanu Sentmorē konservatorijā. Pateicoties savām savdabīgajām vokālajām dotībām, viņa tiek uzskatīta par vienu no perspektīvākajām savas paaudzes dziedātājām.

Šadi Fathi
Dzimusi 1977. gadā Teherānā, kurdu ģimenē. Šadi Fathi ir mācījusies setāra spēli pie izcilā setāras un taras spēles meistara Dariuša Talaji. Jau piecpadsmit gadu vecumā viņa sniedza setāras spēles solo koncertus. Lai pilnveidotos, viņa ir apguvusi arī tombaka spēli pie Araša Farhangfara un dafa spēli pie Mehrdada Karin-Khavari irāņu Kurdistānā. 2002. gadā viņa pārcēlās uz Franciju un ir piedalījusies daudzos mūzikas, dejas un teātra projektos, ko bagātinājusi ar persiešu mūzikas klātbūtni.

Artjoms Minasjans
Dzimis Vedi, Armēnijā 1979. gadā. 1999. gadā iestājies Erevānas Nacionālajā mūzikas akadēmijā “Komitas”, Tautas instrumentu nodaļā, lai apgūtu duduka spēli. Koncertē daudzviet pasaulē. Viņa izpildījuma maniere ir tīra un spēcīga, ar plašu diapazonu, un Artjomu viennozīmīgi var uzskatīt par vienu no labākajiem mūsdienu duduka spēles meistariem.

Koncerta laikā būs iespēja redzēt Semas ceremoniju – senu virpuļojošo dervīšu deju.

Pirmajiem 20 koncerta apmeklētājiem piemiņas dāvanas.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Austrumu mākslas un mūzikas festivāls RUMI FEST. Grupas TANEEN-O-TAN ENSEMBLE koncerts Se 30.09.2017 18:00 Rīgas Latviešu biedrības nams 8.10 - 36.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Skolēniem, studentiem , pensionāriem, invalīdiem biļete par samazinātu cenu (pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments).
No 19.septembra līdz 1.oktobrim biļetēm piemērota 10% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: 30min pirms pasākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Merķeļa iela 13 Rīga Latvija
Organizators
Austrumu Kultūras Centrs, Biedrība
Anniņmuižas bulvāris 2B-25 Rīga LV-1067 Rīga