Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LAIMA RENDEZ VOUS JŪRMALA

Ce 20.07.2017 19:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
40.00 - 200.00
Starptautiskais festivāls “Laima Rendez Vous Jūrmala” aizsākās 2015.gadā, kad skanēja dueti ar Latvijā un ārzemēs populāriem māksliniekiem. 2016.gadā festivāls sasniedza jaunus apmērus, greznojot Jūrmalas koncertdzīvi jau četrus vakarus pēc kārtas ar izciliem mūziķiem no Latvijas, Krievijas, Ukrainas un citām valstīm. Biļetes uz festivālu tika izpārdotas piecu nedēļu laikā. Festivālsvisas vasaras garumā tika translēts televīzijas kanālos visā pasaulē, sasniedzot 100 miljonu skatītāju auditoriju.
 
2017.gadā festivāls notiks jau trešo reizi no 20. līdz 23.jūlijam un būs vēl grandiozāks un vērienīgāks kā iepriekš. Apmeklētājus visa festivāla garumā priecēs zvaigžņu parāde ar vairāk nekā 50 iemīļotiem solistiem un kolektīviem. Jau zināms, ka festivāla programmā dzirdēsim Krievijas estrādes zvaigznes Valēriju Meladzi, Leonīdu Agutinu un Anželiku Varum, Gruzijas leģendas Vahtangu Kikabidzi un Nani Bregvadzi. Savu dalību apstiprinājis arī šī gada festivāla pārsteigums – Ukrainas balets “Freedom ballet”. Festivālā būs dzirdami arī Lietuvas un Igaunijas mūziķi, un plaši pārstāvēta būs arī Latvijas mūzikas skatuve, no kuras pirmie zināmie viesi ir mūziķi Intars Busulis un Jānis Stībelis.

Vairāk informācijas: http://www.jurmalarandevu.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
LAIMA RENDEZ VOUS JŪRMALA Ce 20.07.2017 19:00 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 40.00 - 200.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latvieššu, krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~3h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
Jūrmala Randevu, SIA
Stūrmaņu iela 9 LV-2008 Jūrmala