Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NEW YEAR'S GALA EVE

Se 31.12.2016 21:00 - Sv 01.01.2017 04:00
Saules Akmens, Balasta dambis 15
275.00
Lielās Jaungada nakts uguņošanas burvībā ieskautā un svinīgi izrotātā Rīgas panorāma kopā ar labāko restorānu šefpavāru meistardarbiem un elpu aizraujošu izklaides programmu – tas ir sapnis, kas piepildās tikai “Saules akmenī”.

Šogad arī Jums ir iespēja izbaudīt šo brīdi kā īstus svētkus ar zeltainā šampanieša garšu. Ļaujiet sev aizmirst par visām pirmssvētku gatavošanas rūpēm un nedomāt par tēriņiem Jaungada naktī – mēs jau esam parūpējušies par visu.


Restorāna zonā no pasākuma sākuma līdz plkst. 01:00 skanēs dzīvā mūzika, kā arī tiks piedāvāta daudzveidīga izklaižu programma dejotāju, gaisa akrobātu, iluzionista un citu mākslinieku izpildījumā. Par svētku vakariņām parūpēsies pavāru komanda no restorāna "Bibliotēka N°1", sniedzot pilnu servisu (apkalpošana pie galdiņiem). Jūsu kompānijai tiks nodrošināts atsevišķs galdiņš, iepriekš rezervējot to pa tālruni: +371 26 332 819. Speciāli sagatavota ēdienkarte ir apskatama šeit.

Deju zonā visā pasākuma laikā pie bāra letes Jūs apkalpos profesionāli bārmeņi, demonstrējot savu meistarību flaieringā, bet pēc plkst. 01:00 sāksies diskotēka. Alkoholiskie dzērieni un kokteiļi ir iekļauti biļetes cenā bez ierobežojumiem. Ar piedāvāto alkoholisko dzērienu klāstu var iepazīties šeit.

Tāpat pasākumā ir paredzēts Chill Out sektors mierīgākai laika pavadīšanai, kur gleznotājs uzgleznos un uzdāvinās Jūsu portretu, savus pakalpojumus piedāvās fotogrāfs ar fotostudijas aprīkojumu, Jūs izklaidēs burvju mākslinieks ar pārsteidzošiem trikiem. Līdz ar Jaunā Gada atnākšanu Jums būs iespēja nofotografēties ar 2017. gada austrumu simbolu!

Plkst. 00:00 Jūs gaida Latvijas valdības apsveikuma tiešraide, visspilgtākā un visvarenākā pilsētas uguņošana virs Rīgas panorāmas, Santa Klausa personīgais apsveikums no Lapzemes, loterijas lielas balvas izloze, kā arī īpaši pārsteigumi no pasākuma organizatoriem.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, un tās vienmēr tiek izpārdotas jau krietni iepriekš pirms Vecgada vakara, kas ļauj mums nodrošināt individuālu pieeju ikvienam viesim. Pasākuma dress code – vakartērps. Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma apmeklēšanai netiek piemērotas atlaides bērniem, kuri aizņem atsevišķu sēdvietu. Tāpat pasākuma laikā nav ieplānota atsevišķa programma bērniem. Biļetes cenā ir iekļauti visi piedāvātie pakalpojumi, uz vietas Jums nebūs nekādu papildu tēriņu. Pēc pasākuma Jūs pilnīgi bez maksas nogādās mājās Rīgas robežās.

Grupām sakot ar 10 personam paredzētas atlaides. Tālrunis informācijai: +371 26 332 819.
Laipni lūgti „Saules akmenī” (Balasta dambis 15) 2016. gada 31. decembrī plkst. 21:00.
Rūpējamies par mūsu viesu labsajūtu jau kopš 2011.gada!

Vairāk informācijas: http://WWW.IDEVENTS.LV

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
NEW YEAR'S GALA EVE Se 31.12.2016 21:00 Saules Akmens, Balasta dambis 15 275.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

ZALES PLĀNS ŠEIT
Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~7h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Balasta dambis 15 Rīga Latvija
Organizators
ID events SIA
ID events SIA
Tiltu iela 31 Jūrmala 2010 Jūrmala