Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

airBaltic avioKupons - MADRIDE

Ot 05.09.2017 00:01 - Ce 26.10.2017 23:59
avioKupons
Iepriekšpārdošana ir beigusies
Aviokupona lietošanas noteikumi

avioKupons (turpmāk – e-kupons) derīgs apmaiņai pret AS Air Baltic Corporation (reģ. Nr. LV 40003245752; turpmāk – airBaltic) aviobiļeti lidojumam vienā virzienā airBaltic izpildītajos tiešajos reisos, kas ir norādīti www.bilesuserviss.lv. Maršrutus, kas ietilpst zemākā cenu kategorijā  ir iespējams rezervēt arī ar lielākas vērtības e-kuponu, taču šādā gadījumā cenas starpība starp lielākas vērtības e-kuponu un mazākas vērtības cenu kategoriju netiek atgriezta. E-kupons nav derīgs apmaiņai pret aviobiļeti airBaltic partneru izpildītajos reisos ar reisa numuriem no BT5000 līdz BT8000.

• E-kupona apmaiņa pret airBaltic aviobiļeti jāveic http://www.airBaltic.com no 2017. gada 12. jūnija līdz 2017.gada 26. jūnijam plkst. 23:59 (pēc Latvijas laika). E-kupona neizmantošanas gadījumā tas netiks kompensēts. E-kupons nav ceļošanas dokuments.

• Apmaiņa veicama interneta biļešu iegādes sistēmā http://www.airBaltic.com, izvēloties atbilstošo galamērķi, lidojuma datumus un biļešu rezervācijas attiecīgajā solī ievadot attiecīgā e-kupona kodu/-us. Lidojumi, kuros ir iespējams e-kuponu apmainīt pret aviobiļeti, ir apzīmēti ar dāvanu kastītes simbolu un norādītā biļešu cena ir 0.00€. Lai pabeigtu rezervāciju, ir jāievada pasažiera vārds, uzvārds un kontaktinformācija. Pabeidzot rezervāciju, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums ar rezervācijas detaļām.

• Lidojumam turp un atpakaļ ir nepieciešami divi e-kuponi. Vienā rezervācijā pret aviobiļeti var apmainīt ne vairāk kā 4 e-kuponus. Ja plānojat ceļot kopā ar bērniem, atcerieties, ka bērnam nepieciešamas atsevišķs e-kupons un papildu atlaides netiek piešķirtas, bet zīdainis kopā ar pieaugušo, kurš izmanto e-kuponu, var ceļot bez maksas.

• Lūdzam ievērot! Ir ierobežots lidojumu datumu un vietu skaita, kā arī reisu, kuros e-kuponu var apmainīt pret aviobiļeti, piedāvājums. Esiet elastīgi lidojumu datumu izvēlē. Gadījumā, ja uz izvēlēto galamērķi konkrētos lidojuma datumos vietas apmaiņai pret e-kuponu netiek piedāvātas, lūdzu, izvēlieties citus lidojuma datumus vai citu galamērķi atbilstoši iegādātā e-kupona vērtībai, vai galamērķi ar zemāku vērtību. Par kuponiem nopērkamo vietu skaits ir ierobežots un papildināts netiek, tāpēc aicinām izmantot kuponu pēc iespējas ātrāk.

• E-kupons derīgs lidojumiem no 2017. gada 5. septembra līdz 2017.gada 26. oktobrim.

• Viens e-kupons derīgs vienai personai lidojumam Basic, (T) klasē (ekonomiskajā servisa klasē).

• Šo piedāvājumu nav iespējams kombinēt ar citām airBaltic akcijām.

• E-kupona cenā iekļauti visi lidostu nodokļi un nodevas. Veicot apmaiņu pret aviobiļeti, ja netiek iegādāti citi produkti vai pakalpojumi, kā arī ja netiek izmantotas tās maksājumu metodes, kuru gadījumā par rezervācijas apstrādi ir paredzēta atsevišķa samaksa, nekādi norēķini vairs nav jāveic.

• Uz aviobiļetēm, kas apmainītas pret Akcijas laikā iegādātajiem e-kuponiem, attiecas airBaltic pasažieru un bagāžas pārvadāšanas noteikumi, kas publicēti https://www.airbaltic.com/lv/pasazieru-bagazas-parvadasanas-noteikumi.

• Aviobiļetes, kas apmainītas pret e-kuponiem, nav atgriežamas, maināmas vai citā veidā kompensējamas.

• Maksa par bagāžas pārvadāšanu un citiem papildu pakalpojumiem nav iekļauti e-kupona cenā.

• Glabājiet kuponu drošā vietā, airBaltic neatbild par e-kupona sabojāšanu, nozaudēšanu un e-kupona nokļūšanu trešo personu rīcībā jebkādā citā veidā.

• Visi jautājumi, kas norādīti šajos noteikumos, tai skaitā, bet ne tikai e-kupona izmantošanas derīguma termiņš, ir interpretējami, piemērojot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

• Problēmu gadījumā sazinieties - ar airBaltic Klientu servisu pa e-pastu reservations@airbaltic.lv vai tālr. +371 67006006.

Vairāk informācijas: https://www.airbaltic.com/lv-LV/index

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
airBaltic avioKupons - MADRIDE Ot 05.09.2017 00:01 avioKupons
Iepriekšpārdošana ir beigusies
Der zināt

12.06. – 22.06.2017
Pērc Aviokuponu Biļešu serviss

līdz 26.06.2017
Apmaini pret aviobiļeti www.airbaltic.com

5.09.2017 till 26.10.2017
Lido izvēlētajā maršrutā

Norises vieta
Latvija
Organizators
Air Baltic Corporation, AS
Air Baltic Corporation, AS
Lidosta ''Rīga'' Rīga LV-1053 Mārupes nov.