Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BALLĪTE AR ROBERTU PĒTERSONU

Pk 27.10.2017 22:00 - Se 28.10.2017 02:00
Teātra nams Jūras vārti Jaunā zāle
2.00
Ballīte ar Robertu Pētersonu


27. oktobrī teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē uz koncertu un ballīti ielūdz ventspilnieks Roberts Pētersons. Pie dīdžeja pults SKVR.


Roberts Pētersons mūziku apguvis Ventspils mūzikas skolā, popstudijā “Jūras akmentiņi” un pie vairākiem privātskolotājiem. Dalība popstudijā Robertam deva iespēju parādīt sevi plašam klausītāju lokam Latvijā, piedaloties lielkoncertos, televīzijas pasākumos, radio programmās un sadarbojoties ar tādiem pazīstamiem mūziķiem un komponistiem kā Raimonds Pauls, Guntars Račs, Andris Ērglis, Gints Stankevičš, Kaža, kā arī izdot pirmos singlus, kas nokļuva lielāko radio staciju rotācijās.
Iesākto Roberts turpinājis arī turpmāk, komponējot savu oriģinālmūziku, sadarbojoties ar profesionāliem mūziķiem, sniedzot koncertus un piedaloties televīzijas projektos. 2014. gadā jaunā mūziķa darbība vainagojās ar debijas albumu “Apturēts laiks”, Albumā iekļautas divpadsmit oriģināldziesmas, no kurām divas iekļuvušas Latvijas radio 2 veidotajā Muzikālās bankas top15 un tās apbalvošanas ceremonijā.

Pašlaik Roberts strādā pie jauna albuma un koncertprogrammas, kurā iekļauti gan populārākie singli, gan jaunie skaņdarbi.

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BALLĪTE AR ROBERTU PĒTERSONU Pk 27.10.2017 22:00 Teātra nams Jūras vārti Jaunā zāle 2.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 LV-3601 Ventspils