Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Aizlido vienatnē (21216293)

Ot 20.09.2016 20:15
(Fly Away Solo)
Indija, Francija, 2015
Romantiska drāma
Garums: 109 min.
Režisors: Neeraj Ghaywan
Lomās: Richa Chadha, Sanjay Mishra, Vicky Kaushal

Benaresa– svētā pilsēta Gangas upes krastos – smagi soda tos, kuri rotaļājas ar morāles tradīcijām. Nabadzīgs jauneklis Dīpaks neglābjami iemīlas jaunā meitenē no citas kastas. Studente Devi apjukusi un apmaldījusies savā dzīves ceļā, mokās vainas sajūtā, pēc sava mīļotā pazušanas (bojāejas).  Devi tēvs Pataks – policijas korupcijas upuris – ir zaudējis savus morāles principus, savukārt kāds jauns puisis Džonta cenšas atrast savu ģimeni.
Galvenos varoņos vieno cerība uz labāku nākotni un vēlme mazināt plaisu starp mūsdienu sabiedrību un pastāvošajām tradīcijām. Šo cilvēku ceļi drīz krustosies..

Kannu kinofestivāla konkursa programmas filma “Īpašais skatiens “ 2015.
Filma kas ļauj ieraudzīt Indijas kontrastus  un “citu” Indijas kino.  Tas ir psiholoģisks mīlestības stāts,  kurš tiek sagrauts morālo aizspriedumu dēļ. Puisis iemīlējis meiteni ne no savas kārtas. Indija ir rituālu un reliģisko ceremoniju zeme, kur maz kas mainījies gadsimtu gaitā. Šī ir filma, kas atklāj Indijas skaistumu, neignorējot skaudro pusi. Cilvēki cīnās par savu laimi un nākotni, mēģinot pretoties sabiedrībā iesīkstējušiem uzskatiem.

Filma hindi valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Vecuma ierobežojums: 12+

Kinoteātrī “Splendid Palace” no 27. augusta!
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot