Valoda:
lat
ALISE BRĪNUMZEMĒ
27.12.2018 plkst. 19:00
ARĒNA RĪGA

Pasaka par brīnumainu pasauli, pilnu ar smieklīgām muļķībiņām un jautriem niekiem, atklājas jaunā šova - izrādes formātā uz ledus. Profesionāli daiļslidotāji, iejūtoties Alises un viņas draugu tēlos, izpildīs sarežģītas figūras, apvienojot tās ar cirka mākslas elementiem. Visā iejusties pa īstam palīdzēs jaunākās specefektu tehnoloģijas – video projekcijas, kas pilnībā izmaina apkārtējo realitāti un skatītājs nokļūst pašā notikumu virpulī.

ICE VISION – viena no pirmajā kompānijām, kas organizē ledus šovus un teatralizētus uzvedumus uz ledus. Gadu laikā ir realizēti desmitiem ievērības cienīgu projektu, aizvadītas vairāk kā 600 izrādes uz ledus gan Krievijā, gan NVS valstīs, gan Eiropā un Āzijā. ICE VISION ledus šovus apmeklējuši vairāk kā 1 miljons skatītāju.

Gan uz ledus, gan speciāliem ekrāniem tiek projicēts augstvērtīgs un dinamisks saturs, kas vienā mirklī pārvēršas par reālām dekorācijām. Tieši šī iemesla dēļ izrāde patīk ne tikai vecākai paaudzei, bet arī gados jaunākai auditorijai, kas pieprasa katrā mūsdienu pasākumā, augstvērtīgas un modernas tehnoloģijas. 

Izrāde uz ledus apvieno divas īpašas priekšrocības salīdzinājumā ar cita veida izrādēm – visā pasaulē iecienītās daiļslidošanas bezgalīgās iespējas un uzstāšanās teatrālais noformējums, kurā organiski saplūst – populārais izrādes zīmols: scenārijs, kas veiksmīgi piemērots ledus izrādes formātam, kā arī orģināla mūzika, kas speciāli komponēta šai izrādei, krāšņi tērpi, iespaidīgas video dekorācijas. Videoinstalācijas uz ledus virsmas radīs patiesas klātbūtnes un līdzdalības sajūtu. 

Alise – tā pati meitene, kas pabijusi Brīnumzemē, tikai vecāka. Viņa beidz skolu, gaidāma izlaiduma balle un pieaugušo dzīve. Visi apkārtējie apsmej Alisi, jo neviens netic brīnumiem.
Alise nolemj atgriezties brīnumainajā pasaulē, taču izrādās, ka tajā viss mainījies – iznīcība un nabadzība. Runā, ka pār zemi valda Melnā karaliene, taču viņu neviens nav redzējis.
Kopā ar senajiem draugiem, Alise dodas bīstamajā piedzīvojumā, lai glābtu brīnumaino pasauli no bojā ejas. Kas palīdzēs Alisei un viņas draugiem šajā sarežģītajā ceļā? Iespējams tas būs princis? – tik baltais vai melnais? Kurā pusē būs drosmīgā Alise? Vai viņu gaida kronis? Vai izrādīsies, ka viss ir kāda muļķīgais sapnis?

Pērkot vismaz 4 biļetes tiek piemērota 10% atlaide!