No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Vadims Avva. Ne vārda par mīlestību / Вадим Авва. Ни слова о любви

Fr 16/02/2018 19:00
Maskavas nams
10.00 - 20.00
„Ne vārda par Mīlestību”- tikai 17. februārī!!!!

Unikālo rīdzinieka Vadima Avvas dzejas izrādi „Ne vārda par Mīlestību”jūs kopā ar savu mīļoto cilvēku varēsiet noskatīties uzreiz pēc Valentīndienas Maskavas namā.

Pagājušā gada beigās šo izrādi varēja noskatīties leģendārajā Centrālajā Literāru Nama koncertzālē  Maskavā. „Maskavas komjaunieša” žurnāliste Nataļja Malahova par izrādi rakstīja:
„Kaut gan aprakstā ir minēti „37 notikumi”, izrādē var saskaitīt krietni vairāk ….vai nedaudz mazāk - tas ir atkarīgs no katra izjūtām. Šo izrādi var „grozīt” kā „kubiku rubiku”, analizēt to dažādi, katrs izdarot savus secinājumus un novērojumus. Var „piesieties” pie struktūras, kura ir daļēji pārslogota un diezgan sarežģīta, bet es kā cilvēks, kurš strādā ar vārdiem, koncentrējos tieši uz tiem. Pret vārdiem man nav nekādu pretenziju: smalki, jūtīgi ,tanī pašā laika katram saprotami. Laikam katram cilvēkam svarīga ir dzeja bez pārspīlējuma ēnas , kas bieži bojā liriku, dzeja brīva no klišejām. Dzeju var klausīties aizrautīgi. Par šo izrādi var strīdēties, bet es viennozīmīgi iesaku to noskatīties.”

<<„Ne vārda par mīlestību” – reta kulturāla parādība Latvijā, kur dzejnieks lasa savu dzeju. Tajā visā ir īpašs šarms, dabiskums, atvērtība , kur nav nekas mākslīgi veidots. Rodas sajūta, ka tava sena paziņa, „tavs cilvēks”, stāsta par savu dzīvi ; pie tam viņa domas ir dziļas, interesantas, grandiozas, bet tajā pat laikā saprotamas un tuvas. Noteiktā momentā rodas sajūta, ka dzeja rodas līdzīgi kā pērles. Izrāde ir ļoti emocionāla. Tiek sasniegts „uzstieptās bultas efekts” , kurš saglabājas visu izrādes laiku.>> - tā par izrādi raksta mākslas zinātņu doktors Miervaldis Mozers.

„Ne vārda par mīlestību” pamudina katru aizdomāties par svarīgākajiem jautājumiem, kurus mums uzdod dzīve. Pie tam izrāde ir viegli uztverama, izteiksmīga , tā paiet zibenīgi ātri. Pēc Avvas viedokļa: „Pats formāts sevī ietver to, ka katru reizi izrāde mainās, un tā mainās . Tā savstarpējā sapratne, kura ir radusies mums ar horeogrāfi un dejotāju Aņu Romenkovu, burvīgo pianisti Ingūnu Grīnbergu, atļauj ar katru rezi radoši „izaudzēt” nedaudz citādāku izrādi. Ko mēs arī cenšamies izdarīt ar Dieva palīdzību. ”

Biļetes grupām – t.26441285

More information: http://www.vadimavva.ru

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Vadims Avva. Ne vārda par mīlestību / Вадим Авва. Ни слова о любви Fr 16/02/2018 19:00 Maskavas nams 10.00 - 20.00
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Venue
Marijas iela 7 Rīga Latvia
Promoter
AV Propaganda, SIA
Ganību dambis 25C LV-1005 Rīga