No results have been found for your request.
Loading...
Reload

FRO / ФРО

Sa 09/12/2017 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16
Past event
Pirmo reizi Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ir pievērsies Andreja Platonova daiļradei, vienam no neparastākajiem krievu rakstniekiem, kuru no jauna atklāj 20. gadsimta beigās. Daudzi viņa darbi pavisam nesen ieraudzījuši dienas gaismu, un arī uz teātra skatuvēm tie ir reti viesi, bet Latvijā tas būs viens no pirmajiem Platonova sacerējumu interpretējuma mēģinājumiem. Sanktpēterburgas režisors Ruslans Kudašovs, ar kuru rīdzinieki jau pazīstami pēc izrādēm bērniem – „Mazās Eglītes lielais ceļojums” un „Mazais princis”, šoreiz veido iestudējumu pieaugušajiem, kura pamatā ir sacerējums, kas ir krievu literatūras pērle – smalks, lirisks, akvareļu maigs stāsts „Fro”. Burvīgi svaigā, sulīgā un negaidītā veidā Platonovs runā par ģimeni un darbu, tuvo un tālo – par mīlestību, dzīvi un prieku.

More information: http://www.trd.lv

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
FRO / ФРО Sa 09/12/2017 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16
Past event
Good to know

For scholars, Day Division students, pensioners, I / II Group disabled personds and ISIC, ITIC cardholders - 30% discount! (You should produce a certificate at the entrance, if you have a discount ticket!)
For spectators in wheelchairs - 50% discount, wheelchair attendants - 30% discount (Tickets can be purchased only in the theater ticket office)

Promoter