No results have been found for your request.
Loading...
Reload

BASTA / БАСТА

Th 15/03/2018 19:30
Arēna Rīga
17.60 - 34.60
*Including extra fees
Karsto cenu akcijas laikā no 12.- 14. decembrim ievadot kodu decembris17,  pirmajām 100 biļetēm tiek piemērota 40% atlaide no pamata cenas visām biļetēm sekojošās vietās: 105. un 111.sektors. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Galvenais 2018. gada repa notikums: Rīgā uzstāsies Krievijas repa leģenda Basta

15. martā Arēnā Rīga notiks liels Krievijas repa leģendas Bastas koncerts. Tas būs grandiozs dzīvais divu stundu šovs ar īpašu jaunu programmu. Basta Rīgā – 2018.gada repa notikums, kuru nedrīkst palaist garām.

Basta – pats pieprasītākais un populārākais Krievijas repa un hiphopa izpildītājs. Izpildītāja vārds – Vasilijs Vakuļenko. Pazīstams arī ar skatuves vārdiem Nogano un N1NT3ND0. Tas ir ļoti apdāvināts mūziķis, mākslinieks, režisors, producents un pat savas apģērbu līnijas izveidotājs.

Bastas dziesmas patīk pat tiem cilvēkiem, kuri ir tālu no repa un tā kultūras. Viņam ir daudz fanu jaunatnes vidū, pret viņa radošo darbību ar interesi un cieņu izturas arī vecākā paaudze. Tieši tāpēc Bastas koncertos zāles ir pilnībā piepildītas.

Basta – šodien vienīgais Krievijas mākslinieks, kurš pārspēj visus rekordus skatītāju sapulcēšanā koncertos. Pirms viņa neviens Krievijas mākslinieks nav uzdrošinājies pilnībā atvērt apļveida arēnu par visiem 360 grādiem. Šis koncerts notika Maskavā. Basta kļuva par pirmo mākslinieku, kas Maskavas laukumā sapulcēja 35 tūkstošus cilvēku. “Pirms katra koncerta es uztraucos, ka nesanāks pilna zāle. Bet notiek neticamais”, - iespaidos dalās Basta.

Un tomēr viņa koncertos vienmēr zāles ir pārpildītas. Tāpat kā iepriekšējos gados, koncerts notiks pašā lielākajā laukumā – Arēnā Rīga – lielās ažiotāžas dēļ. Biļetes tiek pārdotas gan fanu zonā, gan deju laukumā un sēdvietās.

Izlemiet paši, ko jums izvēlēties – deju grīdu vai sēdvietu, bet šo notikumu nedrīkst palaist garām, galu galā, Rīgā ierodas labākais repa izpildītājs saskaņā ar Muz-TV, MTV Russia Music Awards ,Russian Street Awards, Russian Urban Music Awards versiju. Žurnāls GQ 2012.gadā nosauca Bastu par “gada mūziķi”, bet jau 2017.gadā saskaņā ar GQ versiju Basta kļuva par “Gada cilvēku”. Un vēl viena balva 2017.gadā nokļuva pie mākslinieka – viņš kļuva par prestižās prēmijas MusicBox uzvarētāju nominācijā “Gada hiphops”.

Nu ko, jūs vēl domājat? Bet daudzi jau pērk biļetes. Pasteidzieties, citādi jūs šogad varat netikt uz koncertu. Vietu skaits ir ierobežots pat tik ietilpīgā zālē!

Tikai līdz oktobra beigām 20% atlaide visām biļetēm!
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
BASTA / БАСТА Th 15/03/2018 19:30 Arēna Rīga 17.60 - 34.60
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Ticket prices from EUR 20 to 40

Until December 31th tickets with 15% discount. Prices during this period include a discount!


Age limit to the event: from 14 years old persons
Event language: Russian
Free entrance to the event: no
Doors open: at 18:00
Event length: ~2h30min
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: no

Venue
Skanstes iela 21 Rīga Latvia
Promoter
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 LV - 1063 Rīga