No results have been found for your request.
Loading...
Reload

IYEOKA (ASV)

Th 27/04/2017 19:00
Kino Splendid Palace
19.00 - 39.00
Harizmātiskā dziesminiece IYEOKA atgriežas Rīgā 27.aprīlī. Koncerts notiks Splendid Palace lielajā zālē.

Iyeoka populārākais video Simply Falling ir skatīts vairāk kā 40 miljonu reižu, viņas pirmais koncerts Rīgā 2014.gadā skatītājos atstāja neizdzēšamu iespaidu, mediju atsauksmes bija lieliskas un skatītāji piedzīvoja izcilas izpildītājas uzstāšanos.

Iyeoka ir spēcīga dziedātāja, kuras liriskā drošsirdība un vokālie talanti atgādina Ninas Saimones, Šade, Lorīnas Hillas un Emijas Vainhausas izpildījumu, kas skar katru dvēseles stīgu. Būdama stāstniece līdz sirds dziļumiem, Iyeokas  cerības pilni vārdi plūst un veido patiesu virzītājspēku. Vārdiem pārvēršoties dziesmās, tās saplūst un kļūst par unikālu, emocionāli sarežģītu dāvanu klausītājiem, skarot dažādas tēmas, tai skaitā mīlestība, sievietes, kultūra, cīņa, attiecības. Iyeoka Ivi Okoavo ir dzejniece un māksliniece, kura, apvienojot savu kultūru un senču ietekmi, sniedz autentisku un iedvesmojošu dziedinošu paziņojumu, izmantojot momenta spēku.

Iyeoka uzsāka muzikālo karjeru, nodibinot grupu The Rock by Funk Tribe, mūziķu apvienību, pateicoties kurai viņa spēja apvienot savu dzeju ar fanku, soulu, džezu, blūzu un gospeļiem. Viņa laida klajā pirmo solo pilna garuma poētisko dziesmu albumu ar nosaukumu Black and Blues 2004.gadā un tad sāka uzstāties ar tūrēm, parādoties arī starp citu izpildītāju albumos esošajām dziesmām. 2008.gadā Iyeoka piedalījās leģendārās U2 dziesmas Desire kaverversijas veidošanā, un šī kompozīcija tika iekļauta U2 kaverversiju albumā  In The Name Of Love: Africa Celebrates U2. Albuma ierakstā piedalījās arī Grammy balvas ieguvēji/izvirzītie kandidāti, Āfrikas mākslinieki, tai skaitā  Anželika Kidžo, Les Nubians, Sierra Leone's Refugee All Stars, Vieux Farka Toure, Vusi Malasela un the Soweto Gospel Choir. Visi ienākumi tika ziedoti Pasaules Fondam.

2014.gadā Iyeoka laida klajā savu albumu  "Say Yes - Evolved", sava panākumiem bagāta albuma  “Say Yes” adaptāciju, kurā tika iekļautas deviņas dziesmas un divi dzejoļi. Pat pirms albuma relīzes pirmā dziesma, The Yellow Brick Road Song, tika iekļauta jauna HBO seriāla How To Make It In America epizodē un kļuva par oficiālu USA Network šova Fairly Legal dziesmu.

Iyeoka uzstājās ar lieliskiem koncertiem visā pasaulē...tagad viņa brauc uz Rīgu! Nepalaidiet garām iespēju dzirdēt šo izcilo mākslinieci, jo Iyeokai piemīt unikāla balss un milzīga harizma!

Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Servisa kasēs.
Skatieties YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=9Pes54J8PVw

More information: http://iyeoka.com/

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
IYEOKA (ASV) Th 27/04/2017 19:00 Kino Splendid Palace 19.00 - 39.00
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Age limit to the event: no age limit
Event language: english
Free entrance to the event: up to 5 years old persons
Doors open: at 18:30
Event length: ~2h
 

Venue
Elizabetes iela 61 Rīga Latvia
Promoter
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a-47 LV2160 Saulkrasti