No results have been found for your request.
Loading...
Reload

TANCI - 3 Sezona

Fr 17/11/2017 19:30
Arēna Rīga
Past event
Kanāla TNT šova “TANCI” 3. sezonas dalībnieki sniegs koncertu Rīgā

17. novembrī uz Arēnas Rīga skatuves ar grandiozu deju šovprogrammu uzstāsies visskatītākā Krievijas deju projekta “TANCI” (“DEJAS”), kuru veidojis kanāls TNT, 3. sezonas dejotāji.


Televīzijas projekta „TANCI” 3. sezonas dalībnieku koncertturneja ir krāsu un emociju eksplozija līdz ar sarežģītu horeogrāfiju un neparastiem deju elementiem. Katra uzstāšanās  ir kā reālu emociju un jūtu atspoguļojums, ko pastiprina līdz perfekcijai noslīpēta horeogrāfiskā tehnika. Šova producenti norāda, ka šī koncertturneja iepriecinās skatītājus ar vēl lielāku skaitu jaunu duetu, negaidītu pārtapšanu un drosmīgu improvizāciju.

Šogad uz Arēnas Rīga skatuves vaigu vaigā tiksies TNT projekta “TANCI” 3. sezonas dalībnieki Irina Kononova, Darja Timošenko, Anna Višņakova, Teo Eduards Tido, Dmitrijs Judins un Maksims Žilins no Jegora Družiņina komandas, kā arī Migela komandas dejotāji Dmitrijs Ščebets, Dajans Ahmedgalijevs, Baina Basanova, Anastasija Volkova, Mihails Zaicevs, Svetlana Jaremčuka un Valentīns Jermoļenko.

Šova producenti uzsver, ka projekta “TANCI” ideja ir pavisam vienkārša – dot iespēju jaunajiem un harizmātiskajiem dejotājiem parādīt savu talantu uz lielās skatuves, kā arī veicināt deju kā dzīves stila popularitāti visas pasaules iedzīvotāju vidū.

Plastikas meistarība, breika dejas, tango, hiphopa un klasiskās dejas sajaukums – tas viss sagaida Latvijas skatītājus Arēnā Rīga 17. novembrī fantastiskajā kanāla TNT šova “TANCI” 3. sezonas dalībnieku viesizrādē!

Biļetes – Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
TANCI - 3 Sezona Fr 17/11/2017 19:30 Arēna Rīga
Past event
Good to know

There are applied 30% discount for first 500 tickets. Prices during this period include a discount!

Age limit to the event: from 4 years old persons
Event language: russian
Free entrance to the event: up to 7 years old persons, without seperate seat (included)
Doors open: at 18:30
Event length: ~2h
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: no

Venue
Skanstes iela 21 Rīga Latvia
Promoter
HLC, SIA
Lielirbes iela 11-48 LV-1046 Rīga