No results have been found for your request.
Loading...
Reload

VALĒRIJS MELADZE

Tu 25/07/2017 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
30.00 - 120.00
25.jūlijā Dzintaru koncertzālē uzstāsies viens no šobrīd atzītākajiem Krievijas populārās mūzikas izpildītājiem Valērijs Meladze.

Valērijs Meladze, dēvēts arī par pēdējo romantiķi un Krievijas pirmo balsi, ir viens no pieprasītākajiem kaimiņvalsts dziedātājiem. Viņa popularitāte ar katru darbības gadu tikai aug. Valērija Meladzes dziesmu vārdu un mūzikas autors ir viņa brālis Konstantīns. Abu brāļu radošo tandēmu unikālu un izsmalcinātu dara gan Valērija retais balss tembrs, gan Konstantīna komponista talants. Kopīgi radītās dziesmas ne vien ieņem augstas pozīcijas mūzikas topos, bet arī kļūst par zelta hitiem, kas uz ilgu laiku paliek klausītāju sirdīs.

Koncertā Jūrmalā dzirdēsim gan jau gadiem ilgi iemīļotas dziesmas, gan pavisam jaunas kompozīcijas, katra no kurām ir kā vesels stāsts – dažs no tiem skumjš, dažs cerību piepildīts, dažs smeldzīgs, dažs laimes spārnots.

25.jūlijā atkal tiksimies ar vienu no harizmātiskākajiem Krievijas dziedātājiem, izbaudot viņa solo koncertu, tajā valdošo sirsnīgo atmosfēru un, protams, viņa skaistākās dziesmas!
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
VALĒRIJS MELADZE Tu 25/07/2017 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 30.00 - 120.00
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Age limit to the event: no age limit
Event language: russian
Free entrance to the event: up to 5 years old persons
Doors open: at 18:30
Event length: ~2h

Venue
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvia
Promoter
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga