No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Sankt-Pēterburgas deju teātris Iskušenie - Kārdinājums / Санкт-Петербургский театр танца ИСКУШЕНИЕ

Fr 08/12/2017 20:00
Rīgas Kongresu nams
Past event
8.decembrī Rīgas Kongresu namā Sanktpēterburgas deju teātris «Iskušenije» (Kārdinājums) prezentēs skatītājiem izrādi “Elpojot tevi” - otro no unikālu izrāžu sērijas “Šovs zem lietus”.

Tas ir izrādes “Starp mani un tevi”, kuru ar sajūsmu Rīgas publika uzņēma pagājušajā ziemā, turpinājums!
Taču jaunā izrāde ir pastāvīgs priekšnesums un pirmās daļas noskatīšanas nav obligāta.


Deju teātra «Iskušenije» (Kārdinājums) iestudējumi — tās ir lieliskas šova izrādes, kas apvieno sevī dažādu stilu horeogrāfiskus numurus un teicamas muzikālas kompozīcijas, mīlas stāstu romantiku un neiztrūkstošu enerģiju, saskari ar zāli, draivu un humoru! Emociju pārplūde ir garantēta!!!

Cik bieži attiecībās ar mīļotajiem jūs esat nonākuši līdz bezdibeņa malai un bijāt gatavi saraut visu, kas jūs vienoja gadiem ilgi?

Cik bieži jūs esat iedomājušies par to, ka dzīve ir jānovērtē? Mūsdienu pasaulē ar šiem jautājumiem nākas saskarties arvien biežāk.

Stāstītājs dalās ar savu pieredzi, samilzušiem aizvainojumiem, par it kā izgaisušu mīlestību.

Bet monologa gaitā, viņš saprot, ka nevajadzēja novest savas attiecības līdz šķiršanai, viņi saprot cik dārgi bija viens otram.

Teātra aktieri ar ķermeņa plastikas palīdzību zālei pusotras stundas laikā sniegs pārdzīvojumu un spilgtu emociju pilnu izrādi. Priekšnesums tiek papildināts ar lieliskām muzikālām kompozīcijām.

Sanktpēterburgas deju teātris «Iskušenije»(Kārdinājums) — viens no labākajiem mūsdienu Krievijas teātriem, kas darbojas šādā mākslas virzienā. Teātra viesizrādes ar izpārdotām biļetēm jau ir notikušas 80 pilsētās Krievijā, Vācijā un citās valstīs. Teātris trīs reizes tika atzīts par  «Labāko Krievijas projektu».

Teātra pamatsastāvs — desmit ļoti pievilcīgi vīrieši, no kuriem katrs ir unikāls. Starp viņiem ir gan klasiskie dejotāji, gan hip-hoperi, breika dejotāji, akrobāti un pat vingrotāji. Jebkurš no viņiem ir ne tikai dejotājs, bet arī satriecošs aktieris, kas sava numura ietvaros demonstrēs visplašāko emociju gammu – no lirikas līdz brutālai enerģētikai.

Rekomendē skatītājiem no 12 gadiem.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Sankt-Pēterburgas deju teātris Iskušenie - Kārdinājums / Санкт-Петербургский театр танца ИСКУШЕНИЕ Fr 08/12/2017 20:00 Rīgas Kongresu nams
Past event
Good to know

Seats in the first row on the balcony are with limited visibility!

Age limit to the event: from 12 years old persons
Event language: russian
Free entrance to the event: no
Doors open: at 19:00
Event length: ~1h30min
Location for the disabled in a wheelchair: yes
 

Venue
Promoter
VK events agency, SIA
Ilūkstes 109/3-12 LV-1082 Rīga