No results have been found for your request.
Loading...
Reload

MAKSIMS GALKINS

We 02/08/2017 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
30.00 - 120.00
2. augustā koncertzālē „Dzintari” ar vērienīgu solo koncertu uzstāsies Krievijas humorists, raidījumu vadītājs, aktieris un dziedātājs Maksims Galkins. Skatītājus sagaida parodijas, sižeti no televīzijas projekta “Точь-в-точь”, humoristiski skeči un dziesmas. Maksims Galkins ir viens no retajiem māksliniekiem, kas katru reizi uzstājās ar atjaunotām koncerta programmām.

Maksima Galkina koncertus nevar attiecināt uz konkrētu žanru. Tajos ir gan dziesmas un parodijas, gan dzirksteļojošs humors un sirsnīga saruna ar skatītājiem. Kad Maksims uzkāpj uz skatuves, zālē momentā iestājas prieka un svētku atmosfēra. Maksim Galkins meistarīgi un eleganti spēlējas ar skatītāju garastāvokli. Daudzus viņa monologus publika zina no galvas, taču ir gatava tos klausīties atkal un atkal. Katra Galkina miniatūra noslīpēta līdz filigrānam mirdzumam, mākslinieka meistarība ir apbrīnojama!

Maksims Galkins sasniedza milzīgu popularitāti un skatītāju atzinību rekordīsā laikā. Viens no lielākajiem viņa talantiem ir slavenību parodēšana. Aktieris apgalvo, ka viņam ļauts atdarināt jebkuru personāžu no kultūras, politikas vai jebkuras citas publiskās dzīves sfēras. Savus atdarināmos tēlus viņš atveido tik sirsnīgi un nevainīgi, ka nevienam nenāk ne prātā apvainoties. Parodējot, Maksims Galkins vienmēr trāpa tieši mērķī, un nevainojami atdarina izvēlēto varoņu raksturīgākās īpašības, intonāciju un mīmiku.

Atnāciet 2.augustā uz Maksima Galkina koncertu, lai pavadītu neaizmirstamu vakaru kopā ar talantīgo mākslinieku un saņemtu pozitīvas enerģijas lādiņu uz ilgu laiku!
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
MAKSIMS GALKINS We 02/08/2017 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 30.00 - 120.00
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Age limit to the event: no age limit
Event language: russian
Free entrance to the event: up to 5 years old persons
Doors open: at 18:30
Event length: ~2h

Venue
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvia
Promoter
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga