No results have been found for your request.
Loading...
Reload

ANTONS BEĻAJEVS. THERR MAITZ / АНТОН БЕЛЯЕВ

Tu 14/11/2017 19:30
Rīgas Kongresu nams
Past event
14.novembrī Kongresu namā uzstāsies Therr Maitz – pēdējo gadu lielākā sensācija Krievijas mūzikā. Grupas dibinātājs un līderis Antons Beļajevs ir mūziķis, komponists, producents un projekta „Balss” pusfinālists, kas pārliecinoši lauž visus šovbiznesa stereotipus. Therr Maitz uzskatāmi pierāda, ka nevainojami kvalitatīvs un stilīgs mūzikas projekts, kas tapis angļu valodā, var iekarot ļoti plašu auditoriju.

Šobrīd Therr Maitz uzstājas uz lielākajām skatuvēm un nozīmīgos festivālos, dodas koncertturnejās visā Krievijā un ārpus tās robežām, par grupu publicēti neskaitāmi raksti plašsaziņas līdzekļos, tā ir biežs viesis Krievijas populārākajos radio un TV kanālos. Būtiski, ka neraugoties uz panākumiem, Therr Maitz kā bija, tā joprojām ir neatkarīga grupa.

Savu piecu gadu jubileju kolektīvs atzīmēja labākā izpildītāja statusā Krievijas iTunes un Apple Music, kā arī saņēma MTV Europe Music Awards 2016 prēmiju nominācijā „Labākais Krievijas mākslinieks”.

Antons Beļajevs vienmēr ir bijis perfekcionists, tas nozīmē, ka visi, kuri apmeklēs Therr Maitz koncertus, baudīs fantastiski kvalitatīvu skaņu un izjutīs pilnu mūziķu pašatdevi. Kā tas tradicionāli pieņemts, koncertā grupa izpildīs vairākas jaunas, neierakstītas dziesmas. Tā ir unikāla iespēja iepazīt pavisam jaunu materiālu un vēl viens arguments klāt pārējiem, lai dotos uz grupas koncertu.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
ANTONS BEĻAJEVS. THERR MAITZ / АНТОН БЕЛЯЕВ Tu 14/11/2017 19:30 Rīgas Kongresu nams
Past event
Good to know

Seats in the 1st row in the balcony are with a limited visibility!

Age limit to the event: no age limit
Event language: russian/english
Free entrance to the event: up to 5 years old persons
Doors open: at 18:30
Event length: ~2h

Venue
Promoter
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga