No results have been found for your request.
Loading...
Reload

ALEKSANDRS PANAJOTOVS / АЛЕКСАНДР ПАНАЙОТОВ

Tu 28/11/2017 19:30
Rīgas Kongresu nams
20.00 - 60.00
Grigorija Ļepsa producentu centrs piedāvā
Šova “Balss” sensācija – Aleksandrs Panajotovs

28.novembrī uz Kongresu nama skatuves ar programmu “Neuzvarams” uzstāsies viens no labākajiem jaunajiem Krievijas estrādes mūziķiem, talantīgais dziedātājs un komponists – Aleksandrs Panajotovs.

Aleksandrs ir vokālās improvizācijas meistars. Unikālās vokālās dotības padara viņu par vienu no labāko balsu īpašniekiem jauno Krievijas dziedātāju vidū. Viņš darbojas dažādos mūzikas žanros. Dziedātāja repertuāra pamatā ir populārā  mūzika, taču viņš sacer un izpilda arī soul, R'n'B, džezu un lounge mūziku. 

Aleksandram Panajotovam ir vairāk nekā 14 gadu darbības pieredze, un viņš ir visai plaši pazīstams Krievijā. Dziedātājam ir trīs studijas albumi, vairāki video klipi un virkne pazīstamu hitu. Viena no grandiozākajām skatuvēm, kur uzstājies Aleksandrs, ir ANO Ģenerālās Asamblejas delegāciju zāle Ņujorkā, kur kopā ar leģendāro Oļega Lundstrēma džeza orķestri viņš piedalījās koncertā par godu Otrā pasaules kara beigām.

2016.gada rudenī viņš piedalījās Krievijas galvenajā mūzikas šovā “Balss”. Mēdiji uzreiz pasludināja Aleksandru par “šova sensāciju”. Dziedātājs iekļuva konkursa finālā no Grigorija Ļepsa komandas un ieguva otro vietu.

8.martā ar vērienīgu koncertu “Crocus City Hall” sākusies Aleksandra Panajotova jaunā koncertturneja. Šova nosaukums “Neuzvarams”, kas ir arī pazīstamā klipa, kas burtiski “uzspridzināja” internetu un mūzikas TV kanālu ēterus, nosaukums. Programmā iekļautas dziesmas no mākslinieka trim albumiem, kompozīcijas, kas īpaši iepatikušās šova “Balss” skatītājiem, kā arī jauno skaņdarbu pirmatskaņojumi.  28.novembrī Kongresu namā jūs gaida “dzīvā skaņa”, vērienīgs muzikantu sastāvs, video instalācijas un dziedātāja neatkārtojamais vokāls!

Klips “Neuzvarams”
https://youtu.be/l78E0FQckLY
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
ALEKSANDRS PANAJOTOVS / АЛЕКСАНДР ПАНАЙОТОВ Tu 28/11/2017 19:30 Rīgas Kongresu nams 20.00 - 60.00
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Seats in the 1st row in the balcony are with a limited visibility!

Age limit to the event: no age limit
Event language: russian
Free entrance to the event: up to 5 years old persons
Doors open: at 18:30
Event length: ~2h

Venue
Promoter
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga