No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Alberts Žalilovs / Альберт Жалилов

Su 10/12/2017 18:00
Maskavas nams
Past event
Koncerts  “C'est si bon” (“О, tas ir tik labi”)

Jau vairākus gadus Alberta Žalilova koncertprogrammas asociējas ar stilīgu, mūsdienīgu, bet tajā pašā laikā dziļu un izsmalcinātu skanējumu. Dziedātājam piemīt izcila muzikālā gaume, viņš pilnveido savas prasmes gan klasiskajā, gan estrādes virzienā, sasniedzot aizvien jaunas profesionālās virsotnes un saņemot apbalvojumus. Katrai solo uzstāšanās reizei mākslinieks noteikti gatavo kaut ko īpašu, ņemot vērā, ka viņa klausītāji ir pieredzējuši un prasīgi.

10. decembrī Maskavas namā neatkarīgi no laika apstākļiem Alberts Žalilovs sola uzdāvināt rīdziniekiem vasaru, kas pilna ar jautrību, siltumu un mājīgumu!

Jo “tas ir tik labi” – klīst pa dažādu pasaules pilsētu ieliņām, skvēriem, laukumiem, sadodoties rokās ar mīļoto cilvēku un dziedot iemīļotās dziesmas. Jo katra dziesma rada savu garastāvokli, savu atmosfēru. Tas nav noslēpums, ka arī katras tautas valodai piemīt īpašs neatkārtojams melodiskums, viegli atpazīstamas nokrāsas un kombinācijas un nacionālais kolorīts. Viena un tā pati dziesma, kas ir izpildīta divās dažādās valodās, var skanēt pilnīgi citādi, mainīt savu raksturu un noskaņu. “Lai uzzinātu kādas tautas tikumus, sākumā centies iemācīties tās valodu,” teicis sengrieķu filozofs un zinātnieks Pitagors. Krievu valodas dramatisms un spēks, angļu valodas ironiskums, franču valodas elegance, itāļu valodas emocionalitāte un melodiskums, kā arī spāņu valodas kaisle un saulainais skaistums – visas šīs kvalitātes tiek apvienotas unikālajā koncertprogrammā “O, cik tas ir labi”. Un jau, aizmirstot par laiku, Jūs saņemat kabeseo “Arābu tango” ritmos, dzirdat aicinošās taures darbā “Gitane”, atceraties par neatbildētu mīlestību ar pirmajām “Time for us” skaņām un beigās saprotat, ka dzīve ir lieliska, piedziedot līdzi slavenajai dziesmai “C’est si bon”.

Programmā izskanēs gan vispāratzīti pasaules hiti, gan arī darbi, kas kļūs par atklājumu daudziem klausītājiem. Alberts izpildīs N. Rota, K. Portera, A. Pjacollas, F. Lopesa, F. al Araša un daudzu citu autoru skaņdarbus. Dažas kompozīcijas krievu valodas versijā klausītāji dzirdēs pirmo reizi.

2015. un 2016. gadā Alberts aktīvi piedalījās telekanāla ROSSIJA-1 muzikālajos raidījumos. Mūsdienu estrādes meistari un šovbiznesa profesionāļi viņa talantu pamanīja un novērtēja tādos projektos kā “Galvenā skatuve 2” un “Dzīvā skaņa 2015”. Viņš kā vokālists piedalījās šovā “Dejas ar zvaigznēm 2016”. Tāpat Alberts Žalilovs ir zināms skatītājiem, pateicoties galvenajai lomai pirmajā 3D mūziklā “Pola Negri” (tajā viņš spēlē ar tādiem izpildītājiem kā Maksims Ļeoņidovs, Goša Kucenko, Teona Doļņikova, Irina Medvedeva) un Muslima Magomajeva lomai monoizrādē “Sirds uz sniega”.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Alberts Žalilovs / Альберт Жалилов Su 10/12/2017 18:00 Maskavas nams
Past event
Good to know

Age limit to the event: no age limit
Free entrance to the event: no
Doors open: at 17:30
Event length: ~2h
 

Venue
Marijas iela 7 Rīga Latvia
Promoter