No results have been found for your request.
Loading...
Reload

SERGEJS PENKINS / СЕРГЕЙ ПЕНКИН

Su 17/12/2017 19:00
Liepājas Olimpiskais Centrs ARĒNA
20.00 - 50.00
17.decembrī Liepājs Olimpiskā Centra Arēnā ar jaunu fantastisku 3D šovu “Muzikālā terapija” uzstāsies Krievijas estrādes “ekstravagances karalis” Sergejs Penkins.

Sergejs Penkins ir viens no tiem māksliniekiem, kuri pilnībā izpauž sevi tieši koncertos dzīvajā izpildījumā. Dziedātāja valdzinoši vilinošā 4 oktāvu balss iekļauta Ginesa rekordu grāmatā. Sergejs Penkins izpilda ārzemju estrādes šlāgerus, pasaules klasikas šedevrus mūsdienīgā aranžējumā, popmūzikas kompozīcijas un daudz ko citu. Viņa koncertus raksturo reti sastopama sirsnība, uzticēšanās un cieņas pilna saziņa ar zāli, kā arī spīdošas prasmes savaldzināt publiku un izcili pasniegt katru dziesmu.

Sergeja Penkina koncerti vienmēr ir koši un vizuāli baudāmi, noformēti ar īpašu izsmalcinātību un gaumi. Jaunā programma izceļas pat uz šī fona: katru dziesmu krāšņāku dara atbilstoša video māksla, gaismas efektu palete, bet dinamiskās skatuves konstrukcijas ar ekrāniem rada 3D mapping klātbūtnes efektu. Skatītāji kļūs par fantastiska stāsta lieciniekiem un koncerta pirmajā daļā nokļūs paradīzes dārzā, otrajā - vecajā Londonā, bet pēc tam senās Grieķijas amfiteātrī. Vienu no dziesmām Penkins izpildīs atrodoties milzu akvārijā! Katra dziesma šovā “Muzikālā terapija” ir maza izrāde. Koncertā izskanēs hiti “Feelings”,  “Дождь осенний”, “В другую весну”, “Призрак оперы”, “Памяти Карузо”, “Ария мистера Х” un arī jaunas dziesmas. Vienmēr populārā un brīnišķīgā mūzika moderno tehnoloģiju specefektu pavadībā, profesionālā, skaistā un dvēseliskā Sergeja Penkina balss sniegs skatītājiem izmeklētu baudījumu.

More information: https://www.facebook.com/youareevents.lv

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
SERGEJS PENKINS / СЕРГЕЙ ПЕНКИН Su 17/12/2017 19:00 Liepājas Olimpiskais Centrs ARĒNA 20.00 - 50.00
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

From November 24 to 26 tickets with 15% discount. Prices during this period include a discount!

Age limit to the event: from 4 years old persons
Event language: russian
Free entrance to the event: up to 5 years old persons
Doors open: at 18:30
Event length: ~2h
Location for the disabled in a wheelchair: yes

Venue
Brīvības iela 39 Liepāja Latvia
Promoter
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 LV-3400 Liepāja